Spravedlivá plichta pro přípravku

12.09.2010 21:47

Mladší přípravka podala znovu srdnatý výkon a připsala si další bodík. Do brány se poprvé postavil Pavel Grejták a hlavně ve druhém poločasu Hrachovec výrazně podržel. Kateřinice šly v 10. minutě do vedení, ale vzápětí svým důrazem vyrovnal kapitán Lukášek Bajzík. Hosté šli znovu do vedení a Hrachovec pak promarnil několik dobrých příležitostí (Jirka Vrána, Matěj Vaigl, Lukáš Bajzík).

Druhá půle nabídla opravdový boj a hrálo se tvrdě, ale férově. Po akci Jirky Grygara vyrovnal střelou pod břevno nejmenší a stále se smějící (i při hře) Matěj Vaigl. Výborný výkon podali kromě již zmíněného Pavla Grejtáka také Jirka Grygar, Kačka Řepková, Ondra Malý, Radek Matuštík, Jirka Vrána, Matěj Vaigl, Jakub Posad, Lukáš Bajzík a další dívenka v našem týmu - Lucinka Adamíková.

Příští týden zajíždí přípravka k dvojutkání do Vigantic. Začátky od 11:00 resp. 12:00 hodin.

SK Hrachovec : Kateřinice -  2:2

svým důrazem vyrovnal na 1:1 kapitán Lukášek Bajzík