Šťastná remíza

31.05.2010 20:25

Nepřízeň počasí donutila naše funkcionáře k rozhodnutí odehrát utkání dvou nejlepších celků naší skupiny na tréninkovém hřišti. Plocha byla menších rozměrů, terén těžký, ale hrál se výborný fotbal a obě družstva dokazovala, že jejich postavení v tabulce není náhodné.

Juřinka byla lepší v první půli a na jaře kluci poprvé zažili, co je to být pod tlakem. Soupeři s nimi většinou brání, ale soupeř z Juřinky hrál výborně a Filipu Brázdilovi v bráně můžeme děkovat, že šel soupeř pouze do dvoubrankového vedení. Naši kluci působili ospalým dojmem, řada z nich měla za sebou školu v přírodě a tam toho zřejmě mnoho nenaspali.

Zvýšený hlas trenéra Nikla a následné přeskupení zadních řad však zaúčinkovalo a Hrachovec nastoupil do druhé půle jako vyměněný. Začal bojovat a brzy přišla také branka. Trestný kop v podání Vaška Vozáka zastavila až síť - 1:2. Utkání bylo vyhecované a hrálo se na tuto věkovou kategorii oboustranně dost tvrdě. Naši borci v nasazení nepolevili ani v závěru a byli za to odměněni. Střela Vaška Vozáka se odrazila od břevna a Ondra Janošek vyrovnal na 2:2. Do konce utkání již chyběla jen jedna minuta.

Soupeř ukázal, že vede naši skupinu zaslouženě. Naši kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení zejména ve druhém poločase a plichtou si udrželi jarní neporazitelnost.

SK Hrachovec : Juřinka B – 2:2 (0:2)

Brázdil Filip-Španiel Roman, Šafář Josef, Pobořil Petr, Vozák Václav, Janošek Ondřej, Ondruch Martin, Musil Daniel, Bajsik Lukáš, Vaigl Matěj, Janošková Kateřina, Grygar Jiří, Malý Ondřej

Ondra Janošek vyrovnal na 2:2