Šťastný bod z Brumova

10.05.2009 21:38

Velmi důležitý zápas v Brumově jsme začali opět dosti zakřiknutě. Bez nemocných Libora Vrány a Jana Vajgla jsme byli od první minuty pod velkým tlakem. Již v 6. minutě namazal Jiří Tvarůžek domácímu hráči na malé vápno a bylo 1:0. Opět hrubka, která nás dostala do úzkých a navíc domácí následujících dvacet minut soustavně dobývali naši bránu. Byli jsme pod velkým tlakem, ale několik závarů v pokutovém území jsme zvládli. Poté se hra vyrovnala a postupně jsme se osmělili k několika brejkům. Ve 40. minutě vysunul Cahlík Ježe, ten ale trefil pouze gólmana domácích. To byla naše největší šance v prvním poločase na vyrovnání.

Ihned na začátku druhého poločasu jme převzali iniciativu a po centru Ježe ve 48. minutě vyrovnal Adamík (1:1). Vzápětí utekl Kabeláč po pravé straně a namazal Adamíkovi. Ten se ale zalekl nabízené šance a míč pouze lízl tyč domácího brankáře. Hru  jsme otevřeli a tahali za pomyslný delší konec. Domácí byli již v tomto čase posíleni o střídajícího Rittera a hrozili pouze z ojedinělých akcí. Závěr utkání byl již hodně emotivní a po faulu Vaigla v 87. minutě kopali domácí trestný kop z pětadvaceti metrů. Míč si postavil Bartošák a domácí šli opět do vedení (2:1). Vzápětí byl hrubě faulován Vaigl a domácí šli do deseti. Početní výhodu jsme bohužel nedokázali využít, Adamík psychicky nezvládl situaci a následoval vyloučeného hráče domácích do kabin. V 95. minutě jsme zahrávali beznadějně poslední trestný kop z hloubi pole a důrazný Vaigl s pomocí domácí obrany dotlačil míč za  záda nešťastného gólmana (2:2).

Za předvedenou hru jsme si remízu zasloužili a mohli jsme i vyhrát. Musíme ale uznat, že kdyby se podařilo domácím v prvních dvaceti minutách zvýšit na 2:0, bylo by o výsledku zápasu pravděpodobně rozhodnuto.

FC ELSEREMO Brumov "B" : SK Hrachovec "A" - 2:2

Petrnek Ivo (Vaigl Vladimír), Vaigl Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Jež Marek (Vrána Jiří), Kundrát Radek, Adamík Radek, Konvičný Martin, Tvarůžek Jiří, Cahlík Michal, Mizera Vojtěch

(DuJ, PeM)

—————

Diskusní téma: Šťastný bod z Brumova

Datum: 10.05.2009

Vložil: Dušan

Titulek: Petrnek Ivo (8,00)

za první gól nemůže, ostatní situace řešil velmi dobře, ve vzduchu kraloval, tvrdé souboje boxoval s jistotou, ve druhém polčase se zranil při jednom tvrdém střetu, velmi dobrý výkon

—————

Titulek: Konvičný Martin (8,50)

zápas od zápasu je lepší, bez chyb, druhý poločas hlídal Rittera a doslova ho na hřišti vymazal

—————

Titulek: Mičkal Lubomír (8,50)

už se opakuji, ale Lubošovi není co vyčíst, opět bez chyby

—————

Titulek: Kundrát Radek (7,00)

ve vzduchu nepřehlavičkovatelný, po zemi ho dvakrát převezli, ale míč vždy zkušeně získal, dobrý zápas

—————

Titulek: Tvarůžek Jiří (5,00)

v 5. minutě odehrál malou domů přímo na nohu soupeře, to byla velmi hrubá chyba, zůstal na hřišti a zbytek zápasu zvládl velmi dobře

—————

Titulek: Mizera Vojtěch (6,00)

zase jezdil po lajně, dnes na něj byl ale dobrý záložník, hodně naběhal, dobrý zápas

—————

Titulek: Kabeláč Petr (8,00)

zkušeně dirigoval záložní řadu, ve druhém poločase dal Adamíkovi tutovku, hodně míčů vybojoval a hodně jich dobře rozdělil - velmi dobré

—————

Titulek: Cahlík Michal (6,00)

pořád od něj očekávám víc, odehrál sice dobrý zápas, v závěru ale špatně nahrál a klasika - zase šel pěšky nazpět, dobrým momentem byla krásná ulička na Ježe - fotbalové srdce zaplesalo

—————

Titulek: Jež Marek (6,50)

začátek zase zaspal, střed zálohy nefungoval, pak se ale rozehrál, Adamovi nahrál na gól - pěkný centr, neproměnil ale finálku od Cahlíka - mohl to být gól, domácí v té době byli špatní - měli jsme toho využít

—————

Titulek: Adamík Radek (5,00)

dnes dal gól, další tutovku ale zazdil - pěkná rána, ale těsně vedle, v závěru se ale projevil jako patnáctiletý školák - potřebovali jsme vyrovnat, on se ale nechal vyloučit

—————

Titulek: Vaigl Martin (6,00)

zahrál dobře, bojoval a dřel, neudělal chybu, je to dobrý počin pro další zápasy

—————

Titulek: Vaigl Vladimír (7,50)

šel do brány za zraněného Ivoše a ihned chytil tutovku, za druhý gól nemohl - tečovaná střela, máme dva výborné gólmany

—————

Titulek: Vaigl Radek (7,00)

udělal faul, po kterém jsme inkasovali na 2:1, ale důraz, kterým dotlačil gól na 2:2 byl výborný

—————

Titulek: Vrána Jiří (nehodnocen)

dobrá i minuta, kterou zahrál

—————

Vložil: PeM

Titulek: Janošek Dušan (2,00)

poslední střídání absolutně nezvládl, plete si barvy na tabuli pro střídání a také číslice mu dělají problémy, určitě má co zlepšovat :-)

—————

Datum: 13.05.2009

Vložil: kotoul

Titulek: Re: Janošek Dušan (2,00)

nejen ,že máme slepecké balóny ,ale i trenéra ,který při střídání posílá Vojtu M. na druhou stranu, aby zdržoval a vystřídá Máru Ježe (Asi máš Máro málo výrazný melir jak vojta)Nééééé ,stres byl velký, ale kdyby dali gol domácí tak víme kde máš auto :-)