Sympatický soupeř z Lidečka neudržel krok

04.10.2009 20:21

Hosté z Lidečka v úvodu poločasu vůbec nepřipomínali soupeře z konce tabulky. Dobře kombinovali, ale na pozorného Ladíka si nepřišli. Za domácí tým v prvních dvaceti minutách zahrozil nejprve z úhlu Vrána a po chvíli Radek Vaigl. Ve 21. minutě jsme měli první tutovku. Kabeláč z dobré pozice vystřelil, dorážku do prázdné brány ale poslal Adamík nad. Ve 28. minutě naopak zahrozili hosté z úhlu, když před tím domácí obrana zaspala. Minutu na to posadil Radek Vaigl míč na hlavu Vránovi, jeho hlavičku ale pozorný Hyžák vytáhl na roh. Ve 31. minutě jsme byli svědky prvního gólu, když po ose Kliment – Sovák, dává do již prázdné brány Kabeláč. Pomezní Dokoupil ale z neznámých důvodů zdvihl praporek a gól neuznal.  Ve 43. minutě rozehrál roh nakrátko Vrána na Sováka, ten si zasekl míč před obráncem a ze šestnácti metrů obloučkem přehodil brankáře – 1:0.

Druhý poločas jsme začali dobře a také hosté předváděli pěkný fotbal. V 59. minutě háčkoval v šestnáctce Vrána, ale jeho centr byl přetažený.  Ihned na to trefuje Melichařík tyč a vzápětí Kabeláč v dobré pozici pálí vedle. V 62. minutě centruje Jež a Vrána hlavou zvyšuje na 2:0. V 65. minutě ztratil míč ve vápně Kabeláč, hosté šli do brejku, Radek Vaigl zaspal, ostrá střela ale naštěstí mířila nad domácí bránu. V 72. minutě zahrával trestný kop Vrána, jeho pokus ale skončil v boční síti. Minutu na to se na hranici velkého vápna prosazuje Jež a křižnou střelou zvyšuje na 3:0.  76. minuta a trestný kop z parkety Libora Vrány končí opět v síti – 4:0. V 81. minutě jde opět Vrána z půlky sám a sólo proměňuje – 5:0. V 88. minutě ještě centruje Martin Vaigl, Kabeláčovu hlavu ale gólman chytá.

Utkání jsme zvládli velmi dobře, skóre mělo být dvojciferné, ale i s výhrou 5:0 můžeme být spokojeni.

SK Hrachovec : SK Lidečko – 5:0 (1:0)

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Jež Marek, Kliment Stanislav, Adamík Radek, Vaigl Radek, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Konvičný Zbyněk, Melichařík Petr, Cahlík Michal, Matůš Radek, Cahlík Petr, Brázdil Tomáš

Rozhodčí:

Kneisl Zdeněk, Dokoupil Tomáš, Mičkal Karel

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

moc práce neměl, řešil jen jednu šanci hostů, obrana ho dnes nenechala vyniknout

Vaigl Radek

už v 10. minutě dostal žlutou kartu, ale svou tvrdou hrou si hned získal respekt, odvedl dobrou práci, v první půli posadil Liborovi míč na hlavu – gól z toho ale nebyl

Kliment Stanislav

dnes nevynikal tak, jako v Kloboukách, hodně míčů hrál z jedné, ale jistota, velká jistota zadních řad

Mičkal Lubomír

natáhnul si stehenní sval, to ho vyřadí tak na čtrnáct dní ze hry, po Kundrátovi je to už druhý stoper, který je ze hry

Vaigl Martin

jednou špatně vyrazil proti soupeři a byla z toho šance hostů, jinak ale působil velmi dobře, obrana gól nedostala a to je dobrá vizitka celé obranné čtyřky

Adamík Radek

Adam jde nahoru, už na pravé straně působil hodně dobře, potom zaskočil vzadu a tam zahrál bez chyb, škoda jen, že nadal gól na 1:0, potom dvakrát špatně rozehrál, to ale nemění nic na jeho moc dobrém výkonu

Sovák Miroslav

dal lahůdkový gól, ještě před tím naservíroval Kabelovi branku, kterou nám ale rozhodčí nepochopitelně neuznal, dnešní Mirkův výkon byl hodný jeho kvalit

Jež Marek

po K.O., které dostal minulou neděli se otřepal, navíc dal KONEČNĚ gól v mistráku, aspoň přispěje do kasy finančním obnosem

Konvičný Zbyněk

do sestavy se dostal až patnáct minut před zápasem, protože Michal Cahlík se zranil, svou příležitost chytil ihned za pačesy, chtělo by to ještě přidat více nasazení a kombinace a půjde nahoru

Vrána Libor

bylo vidět, že tak dobrý fotbalista, jakým Libor je dnes neměl svůj den, nehrál dobře, míče mu odskakovaly, přesto dal  ale tři góly, brankář mu navíc ještě chytil hlavu, pozor ale na Dolní Bečvu – to bude jiný soupeř!

Kabeláč Petr

byl mu upřen gól po krásné akci, ve druhé půli ale ztratil míč a byl z toho brejk, jinak odehrál dobrý zápas