Trenér namíchal vítězný koktejl

07.06.2009 20:24

Velmi kvalitní utkání ze strany domácích, ve kterém jsme doslova vydřeli vítězství v závěru zápasu po taktickém výkonu všech hráčů.

V prvním poločase jsme se dostali do několika slibných šancí, ale vždy chyběla finální nahrávka nebo jen krůček k tomu, abychom šli do vedení. Velmi dobře jsme kombinovali a to hráčům Vidče dělalo velké problémy.

Ve druhé půli jsme trpělivou hrou dostali hosty do úzkých a ti pouze odkopávali míče a zahrozili maximálně ze standardních situací. Ty ale vyřešil dnes velmi dobře chytající Petrnek. V 50. minutě jsme ovšem inkasovali gól. Po nádherné akci hosté zakončili pěknou střelou k tyči - 0:1. Naši hráči se ale nevzdali, dále dobývali bránu hostí a hrálo se prakticky jen na polovině Vidče. Trpělivá kombinační hra přinesla ovoce. V 71. minutě po rohu Libora Vrány nejvýše vyskočil Luboš Mičkal a bylo vyrovnáno. Zápas gradoval a v 89. minutě šel střídající Radek Vaigl neohroženě do pokutového území, kde byl sražen. Následnou penaltu Libor Vrána bezpečně proměnil a přiblížil tak Hrachovec zase blíže k záchraně.

SK Hrachovec "A" : Vidče - 2:1

Petrnek Ivo, Mičkal Lubomír, Konvičný Martin, Kundrát Radek, Vaigl Martin, Mizera Vojtěch (Adamík Radek), Jež Marek, Dub Tomáš, Cahlík Michal (Vaigl Radek), Vrána Libor, Vaigl Jan (Melichařík Petr)

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Petrnek Ivo

ve vzduchu byl dnes neomylný, všechny vysoké míče vyřešil dobře a stačil při tom ještě zbourat hostující hráče

Mičkal Lubomír

Luboš dnes podal vynikající výkon, obrannou čtveřici dirigoval velmi dobře a celá obrana neudělala žádnou chybu, po sezóně chce ukončit kariéru, ale stálo by za to, aby ještě jeden rok zůstal, tak věřím, že si to ještě rozmyslí a bude dál pokračovat, jeho hlavička na 1:1 byla výstavní

Konvičný Martin

další výborný obranář, platí to, co o Lubošovi - vynikající výkon, Kramolišovi odebíral bezchybně míče, bezchybná hra

Kundrát Radek

před zápasem jsem uvažoval, že ho posadím na lavičku, ale přesvědčil mě, že bych se mýlil,Kramoliš ani Mičkal na něho nevyzráli

Vaigl Martin

po dobrých výkonech na levé straně uspěl i v obraně, zapojoval se do hry a z levé strany posílal nebezpečné centry do pokutového území hostů

Mizera Vojtěch

nebylo na něm znát, že čtrnáct dnů netrénoval a užíval si volno ve Švédsku, zase jezdil po pravé straně, jak je to u něj dobrým zvykem, v 1. poločase mu chyběl krůček ke gólu

Jež Marek

dnes mu zápas sedl, kombinační hra, kterou jsme předváděli, mu hodně vyhovuje, po technické stránce výborný a po celý zápas měl střed hřiště

Dub Tomáš

s Ježkem získali od první minuty střed a vydrželi až do konce, Vidče si vůbec nezahrálo, od té doby co se vrátil, je to zase vůdce, je vidět, že má fotbal moc rád

Cahlík Michal

za stavu 2:0 měl na hlavě gól a v závěru se uvolnil, ale přestřelil, velmi dobře zapadl do záložní řady, i když hrál netradičně zleva

Vrána Libor

položil na hlavu tutovku, hosté se ho snažili eliminovat, ale přesto na něj nestačili, v závěru zachoval chladnou hlavu a proměnil penaltu

Vaigl Jan

v prvním poločase nahrál Vojtovi - tomu ale chyběl krok, zapojoval se do kombinace, bojoval, na začátku druhé půle jsem ho stáhl ze hřiště, ne ale z důvodu špatného výkonu - potřeboval jsem prostě něco změnit, dnes nebyl žádný hráč na střídání, ale někdy musí jít dolů i hráč, který na střídání není

Melichařík Petr

velké oživení po příchodu na hřiště, výkonem jde nahoru - "B" tým mu bude brzy malý, ihned dvakrát potáhl balón a neohroženě se řítil do pokutového území, potom ještě mohl zakončit střelou, ale Libor na něj zavolal a špatně to vyřešil, musí ale zlepšit tréninkovou docházku

Adamík Radek

po střídání se ihned zapojil do hry, do šance se ale nedostal, nelíbilo se mu, že si vyměnil směnu a přesto seděl na lavičce, bohužel ale já nemůžu hlásit sestavu už ve čtvrtek

Vaigl Radek

je málo hráčů, kteří si uměli nebo umí dojít pro penaltu, byl na hřišti jen devět minut a čekal na tuto příležitost - neohroženě se vřítil do šestnáctky - velmi mazácké a zkušené, hráče, kteří odehrají málo minut, obvykle nehodnotím, dnes ale rád udělám vyjímku

Celé mužstvo zaslouží pochvalu za taktický výkon. I po obdržené brance jsme trpělivě kombinovali a zcela zaslouženě zvítězili.

—————

Diskusní téma: Trenér namíchal vítězný koktejl

Datum: 08.06.2009

Vložil: Ing. Mára

Titulek: I don´t know nothing

Super výkon hoši, ale vůbec nevím, jak jsem se v sobotu dostal domů. I když to vypočítám přes dvě rovnice s neznámou a Pythagorovu větu, tak vůbec na to nemůžu přijít :))))) Co vím tak jsem párkrát skončil vyvalený v poli. Football HRACHOVEC FOREVER, teď to odsere Bystřice

—————

Vložil: šenkeřík

Titulek: a zas u toho bylo Vidče :-)

Pánové je to divné ,ale v sobotu po oslavách našeho vítězství proti Vidči se zase okradlo ,Máru Ježa o paměť, bo neví jak došel dom,brykner zase zbalil někomu jinému hadry ,Vraňák nemá bundu bo vzal asi bryknerovi no nic budeme si muset už aj na ty civilní hadry vrazit ten znak Hrachovce.