V celé ČR prohibice a v Hrachovci exhibice.

17.09.2012 08:38

SK Hrachovec  - Tatran Janová   8 - 1
Velmi pohledné utkání bylo k vidění v neděli na hrachoveckém pažitu. I když tomu v prvním poločase nic nenasvědčovalo, fotbalové akce a góly v druhé půli změnilo zápas v exhibici.Šancí a krásných fotbalových akcí bylo tolik, že by tento článek byl na více jak dvě stránky.Proto jen velmi krátce. První šanci měli hned v 3 minutě utkání hosté a to když Jakubkoviče vychytal L.Vaigl.Posléze odpověděli dvěma akcemi domácí , kde na konci vždy selhal M.Cahlik.Ve 14 minutě po lajně Cahlik , Varga  , Jež  míjí prázdnou bránu z 5 metrů posledně jmenovaný./Takových bylo během dnešního utkání více/. Hosté odpověděli pěknou kombinací před pokutovým územím ,kdy do střely Vojtíška na poslední chvíli nastavil nohu B.Trtík.  O 7 min. později si došel pro faul před velkým vápnem E.Nečas a sám s přehledem zakroutil trestný kop do šibenice Sedláčkovy Branky 1-0.Opět uběhlo jen 7 min a nemastná, neslaná střela E.Nečase překvapila brankaře hostí  2 - 0.Ve 40. minutě po kombinaci M.Ježe a D.Vargy si ve snaze zabránit skórování málem hostující hráči vsítili vlastní  gól. Hosté , již před brankou Hrachovce , zahrozili do přestávky ještě jednou a to když vyloženou šanci hasil obětavě opět B.Trtík /jeden z nejlepších hráčů utkání/.Závěr prvního poločasu patřil Hrachovci a to když po čtyřech  dotycích od vlastní branky se řítil sám na branku L.Vrána ,ale lob na gólmana jen těsně minul břevno Branky Janové.
Druhý poločas byl vyloženě exhibiční ,  kdy  hosté již fyzicky odpadli po 15 minutách a hrachovečtí hráči obléhali hostující půlku .Být to zápas  v házené, byli by domácí hráči napomínáni za pasivitu v zakončení.2.minuta druhého poločasu a M.Jež  opět selhal v zakončení ,když stál sám před prázdnou brankou, minutu na to si do   centru E. Nečase krásně naskočil L. Vrána ,ale trefil jen nohy gólman stojící na brankové čáře. 52. min a neúnavný D. Varga obchází vše co mu stálo v cestě a předkládá M.Cahlikovi jasnou tutovku, ale ten přestřeluje prázdnou  branku snad ze 4m.Minutu na to centruje M.Jež, E.Nečas pouští na osamoceného L.Vránu ,který s přehledem obstřeluje brankaře .3 - 0Hosté se dostali po dlouhé době na půli a střelu z boku likviduje vždy spolehlivý L.Vaigl, který však nestačil stejně jako celá obrana domácích, na sólo Měrky 3 - 1. To bylo ale  od hostů vše.Dále jen následoval festival proměněných a neproměněných šancí, kde hattrick Nečasovi zatím překazil dobrý zákrok gólmana /akci vypracovali Varga, Badošek/ a nádherná střela z voleje po rohovém kopu L. Vrány se jen otřela o břevno. Domácí trenér Janošek chtěl dát šanci i hráčům na střídačce a hlavně D. Volek oživil hru a hýřil aktivitou. Jeho centr od lajny si hostující  hráč  Suchockij srazil do vlastní sítě. 4-1.  V 72 minutě se po spolupráci obou Davidů konečně trefuje poprvé v hrachoveckém drese  D.Volek 5 - 1. Následovaly tři vyložené tutové šance E. Nečase, D.Volka a hlavně T. Brázdila (třetího hráče Hrachovce který míjí prázdnou branku ze 4.metrů) která asi nejvíce volala  po góle. Šestou branku v zápase si vypracoval E.Nečas sám a to když byl faulován před pokutovým územím a opět bravurně zahraný trestný kop. 6-1. Sedmý a osmý gól vsítil D. Varga a to když při prvním předvedl opět svůj pověstný blafák ,tentokrát na obránce a druhý gól padl, po pěkném centru M.Konvičného,  hlavou.

ml.přípravka    HR- VM B    0-6
ml.žáci               HR- Vidče   0-1
Starší žáci         HR- Střítež n.B. 2-0  /branky Plandor Denis 2 X /