V hlavních rolích Libor a Libor

27.10.2009 10:18

Po úvodní mírné převaze domácích jako první zahrozili hosté, střelu z úhlu ale Kliment vykopl z brankové čáry. V 17. minutě Vaigl Radek špatně rozehrál a Laďa musel centr vyškrábnout na roh. V 19. minutě Vrána zahrával roh, míč prošel až na druhou stranu, odkud Vaigl Martin centroval zpět do šestnáctky a osamocený Kliment již neměl problém se zakončením 1:0. Ve 33. Minutě vysunul Sovák Vránu, ten ale místo nahrávky volil střelu z úhlu. Ve 38. Minutě opět Sovák zahrával prudký centr na Vránu, jeho hlavička šla ale nad.

V 50. minutě zahodili hosté tutovku, když z úhlu přestřelil Dobiáš. V 57. minutě Sovák uvolnil Melichaříka, jeho bomba ale skončila nad. V 61. minutě byl v pokutovém území faulován Vrána a sám postižený penaltu proměnil – 2:0. V 65. minutě volej Vrány vytáhl gólman na roh. Utkání se zdálo být již rozhodnuto, ale v 87. minutě fauloval Konvičný Martin jednoho z hráčů hostů a necitlivý rozhodčí Skalický odpískal penaltu. Hosté nabídnutou šanci využili a snížili na 2:1. Naši hráči již ale žádné drama nepřipustili a zápas úspěšně dohráli.

Dnes jsme nepředvedli dobrý výkon, tři body ale přesto zůstávají v Hrachovci.

SK Hrachovec "A" : SK Lukov – 2:1 (1:0)

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Vaigl Radek, Cahlík Michal, Jež Marek, Melichařík Petr, Adamík Radek, Kliment Stanislav, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Konvičný Martin, Konvičný Zbyněk, Kundrát Radek, Miškařík David, Brázdil Tomáš

Rozhodčí:

Skalický Libor, Žniva Lukáš, Kovář Zbyněk

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

dobrý výkon mu pokazila jen proměněná penalta v 87. Minutě, už to vypadalo, že si Laďa připíše další nulu v této sezóně, ale nestalo se tak

Konvičný Martin

z pravé strany se hodně snažil podpořit ofenzivu, dnes se vyvaroval špatných přihrávek, škoda jen, že v závěru fauloval na penaltu

Kliment Stanislav

dobrá orientace v pokutovém území a byla z toho první branka za Hrachovec, z postu stopera hodně vyrážel podpořit ofenzivu, dnes to vycházelo, ale lepší soupeř by díru v obraně mohl potrestat, tohle musí zlepšit, zodpovědnost obrannou čtyřku je na něm

Adamík Radek

do 20. Minuty neprohrál a ani neuhnul v žádném souboji, ze všeho vyšel vítězně, dokonce zlepšil rozehrávku, už minulý zápas dostal vysokou známku, ve 21. minutě ale přesto jeden míč ztratil a tahle chyba ho připravila o desítku, o jeho výkonu se mluvilo v superlativech

Vaigl Martin

odvedl nadstandard, soupeře k ničemu nepustil, navíc centrem udělal první gól pro Klimenta, dnešní známka 7, večer na Brázdilových narozeninách s flašinetem na břiše to ale bylo na desítku

Melichařík Petr

snažil se, v prvním poločase ale nic kloudného nevymyslel, až druhý poločas se dostal více do hry a za stavu 1:0 mohl rozhodnout, dobře vystřelil, gól z toho ale nebyl

Jež Marek

opět se nevyvaroval dlouhého až zbytečného držení míče, nedá ho hned od nohy a pak se rozčiluje, že nemá komu nahrát, chce ale hrát, pro míče si chodí do hloubi pole, Lukov jsme ale pod trvalý tlak nedostali, souhra středové řady Sovák – Jež dnes nebyla tak dobrá, jak jsme zvyklí

Sovák Miroslav

už jsem to načal u Marka, pokud nemáme střed a nefunguje záloha, nehraje tím pádem tým, navíc jednou Mira ztratil hodně lehký balón, to se mu nestává, co ale naopak musím vyzdvihnout, to jsou standardní situace, které zahrával

Cahlík Michal

ze záložní řady nejlepší, ale zas tak dobrý výkon to nebyl, znovu opakuji – tím, že nepracoval střed, Michal se pomalu dostával do hry

Vaigl Radek

hráč, kterého jsem využil snad na všech postech, univerzál, který dnes hrál v útoku, se dnes do šance nedostal, znovu ale ukázal bojovnost a tou oplývá

Vrána Libor

takřka ukázkový volej měl skončit v síti, šance dnes jenom jedna a gól z toho nebyl, proto Libor vytáhne další zbraň a jde si pro penaltu a tu bezpečně proměnil, díky Skalickému, který mu to „sežral“

Kundrát Radek

měl tři týdny pauzu zaviněnou zraněním, naskočil z lavičky a do hry zapadl, nejsem si jistý, ale myslím, že má další kilo navíc

Konvičný Zbyněk

nehodnocen

na hřišti dnes pouze 11 minut

Miškařík David

nehodnocen

5 minut taktického střídání, v paměti mu zůstane, že dá 100,- Kč za první start za "A" tým