V Lůžkovicích to zase jiskřilo

31.08.2009 21:30

K nedělnímu utkání s Lůžkovicemi jsme přijížděli s novou posilou týmu Mirkem Sovákem a také se vzpomínkou na jarní porážku s domácím týmem 3:1.

Utkání jsme začali aktivně a již ve 2. minutě se ocitl ve slibné šanci Kabeláč, jeho střela ale mířila mimo. Domácí se ale probudili a postupně začali přebírat taktovku zápasu. Ve 20. minutě jsme se dostali pod tlak a po zákroku Adamíka viděl hlavní rozhodčí faul. Trestný kop z pětadvaceti metrů Laďa podcenil a míč končí poprvé v naší síti - 1:0.  Ve 35. minutě se prosadil po pravém křídle Peři a z jeho přesného centru hlavičkuje Kabeláč v tísni pouze do domácího gólmana. Z následného rohu rozehrává nakrátko Vrána s Kabeláčem a Liborova střela putuje závarem v malém vápnu bohužel bez užitku. Toto byly asi naše největší šance prvního poločasu a kdyby se nám v tomto okamžiku podařilo vyrovnat, zápas se jistě mohl vyvíjet zcela jinak.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a již ve 47. minutě propálil výstavní střelou domácí útočník vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Hrál se bojovný fotbal a na trávníku to hodně jiskřilo. V 56. minutě si Konvičný koledoval o červenou kartu za oplácení, ale hlavní rozhodčí nevylučoval. Vzápětí se poroučel k zemi na hranici šestnáctky Vrána a z přímého kopu trefuje pouze zeď.  V 70. minutě přichází definitivní zářez v podobě branky z přímého kopu na 3:0. V 80. minutě potáhl míč Fabi, Kabeláč přenechal Vránovi a ten s pomocí tyče snižuje na 3:1. V 84. minutě ještě mohl vykřesat jiskřičku naděje Radek Vaigl, ale jeho střelu vykopl domácí hráč z brankové čáry.

Závěr utkání si již domácí pohlídali a tak opět odjíždíme z Lůžkovic s porážkou.  Následující neděli nás čekají doma tři fotbalová utkání a vyvrcholením bude zápas áčka s Podkopnou Lhotou. Těšíme se na Vaši podporu.

FK Lůžkovice : SK Hrachovec „A“ – 3:1

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Melichařík Petr, Vaigl Radek, Adamík Radek, Konvičný Martin, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Matůš Radek, Fabian Martin, Volek Stanislav, Vaigl Jaromír

Rozhodčí:

Novák Jaroslav, Polaštík Josef, Konečný Petr

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Vaigl Vladimír

při první brance trochu zaspal, střela byla z 25 metrů a ještě po jeho straně, druhý a třetí gól nepadá na jeho vrub a navíc se blýskl dvěma skvělými zákroky

Konvičný Martin

v obraně bez chyb, ale nechal se vyprovokovat domácím hráčem a měl dostat červenou kartu, rozhodčí byl hodně shovívavý

Mičkal Lubomír

odehrál dobré utkání, je dost okopaný, stačí se mu podívat na kotníky, domácí sice brečeli, ale naši hráči dostali stejně

Adamík Radek

zastoupil Kundráta, který se nedostavil, faul po kterém padl první gól, vůbec nebyl – Adam čistě vypíchl míč, vyhrál spoustu osobních soubojů

Vaigl Martin

jedenkrát se špatně dohodl s Lubošem a domácí zahráli pěknou akci, ale bez gólového efektu, neustále ale hledal dlouhými míči Libora, až stereotypně

Vaigl Radek

znovu bojoval, snažil se, ale spolupráce s Mirou dnes nevycházela tak, jako minulý týden s Markem, snaživost a bojovnost dnes na technické hráče Lůžkovic nestačila, v 87. minutě mohl snížit, ale domácí vykopli z prázdné brány

Sovák Miroslav

jeho technická hra dnes neměla úspěch, ještě si nerozuměl na hřišti s některými hráči, hodně hledal Libora, ale spolupráce dnes nevycházela

Matůš Radek

měl v nohách celý sobotní zápas a dnes byl trochu hotový, pár míčů špatně dohrál, ale jiný hráč by zase odmítl hrát dvě utkání

Melichařík Petr

z levé strany hrozilo největší nebezpečí a Petr musel spíš bránit než útočit, přesto v závěru prvního poločasu posadil centrem krásný míč na hlavu Kabelkovi, to měl být gól

Vrána Libor

gól dal až v 80. minutě a to už bylo hotovo, měl těžkou úlohu, obrana domácích hrála výborně, ve druhé půli unikl obraně a byl nedovoleně zastaven

Kabeláč Petr

kdyby proměnil hlavu na 1:1, možná by se zápas vyvíjel jinak, ale na kdyby se nehraje, měl stejně málo prostoru jako Libor, znovu opakuji, domácí obrana hrála výborně

Fabian Martin

naskočil na druhý poločas, v 80. minutě potáhl míč a byl z toho gól, snaha mu nescházela