V Policích jako doma

06.06.2010 22:22

Police vyšly Hrachovci vstříc a souhlasily s dohrávkou 21. kola na jejich hřišti, jelikož to v Hrachovci bylo ještě den nazpět silně podmáčené. Domácí tým byl tedy Hrachovec a taky si tak počínal. Je pravdou, že posily z Áčka Adamík, Michal Cahlík a Jež sehrály důležitou roli v tomto utkání, ale pochvalu zaslouží celý tým. A to ještě zůstala kopa šancí nevyužita. Už v 8. minutě se Adamík, hrající po delší době opět v útoku, opřel do míče a ten zastavila až síť - 1:0. Vzápětí opět Adamík odcentroval a Petr Cahlík z pěti kroků hlavičkou nedal jasnou tutovku. Ve 22. minutě přistrčil Adamík Petru Cahlíkovi a ten tentokrát zamířil přesně k tyči - 2:0. Když jeho bratr Michal ještě do poločasu zvýšil na 3:0 po utěšené střele do šibenice, bylo rozhodnuto. Police si vypracovaly pouze jednu šanci, když střela z deseti metrů olízla břevno.

Po obrátce vybídl znovu Adamamík Petra Cahlíka ke čtvrté brance a pak už se jen zahazovaly tutovečky. Hlavně Pírko a Adam, ti zahodili hned dvakrát. To se musí dávat chlapci!!!!! Soupeř docílil čestné branky až v úplném závěru a pokazil tak Ladikovi čisté konto - 4:1.

A v neděli hurá na Hrozenkov, tentokrát už konečně opravdu doma. Doma v Hrachovci!

SK Hrachovec "B" : Police 4:1 (3:0)

Vaigl Vladimír - Vašát Luboš, Volek Stanislav, Janošek Tomáš, Hruška Michal - Jež Marek, Cahlík Michal, Skalka Jan, Matuš Radek  - Cahlík Petr, Adamík Radek, Melichařík Petr, Vašát Miroslav, Janošek René