V přátelském utkání přátelský vylágoš

05.08.2010 17:12

Do přátelského utkání hrachoveckého béčka jsme nastoupili v odlehčené sestavě bez tradičních opor (Ládi Vajgla, Luboše Vašáta, Tomáše Janoška, Martina Fabiána a Mirka Vašáta). Proto dostali šanci ukázat své kvality na hřišti mladší hráči (Tomáš Koliba, Aleš Volek, David Miškařík, Jarda Vaigl) a šlo vidět, že jsou rádi, že si spolu můžou zahrát proti jednomu z nejkvalitnějších celků III.třídy.

Do zápasu jsme vstoupili s patřičným odhodláním zvítězit, ale od začátku jsme vytvářeli spoustu chyb a nedokázali jsme žádnou útočnou akci dotáhnout do konce. Ze strany soupeře to vypadalo podobně a tak se hrál až do 37. minuty vyrovnaný zápas. Potom ale přišla pro náš tým velmi ledová sprcha v podobě 3 obdržených branek během 6 minut a to: v 37. minutě dostal špatně obsazený útočník Jarcové přesnou přihrávku do brejku, Stanislav Volek tomuto hráči rychlostně nestačil a bylo to 1:0. Od té chvíle přestal Hrachovec hrát a přihlížel jedné útočné akci za druhou. Ve 40. minutě po přečíslení obrany neubránil hráče soupeře Míša Hruška - 2:0. Ve 43. minutě zahrávali hosté rohový kop a nikým neobsazený záložník Jarcové vstřelil z voleje třetí branku 3:0.

Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s poněkud přeházenou sestavou v záloze a obraně, ale i tato snaha nepřinesla své ovoce. Nedokázali jsme čelit rychlým protiútokům soupeře a hráli jsme přesně to, co protivník potřeboval a tak přišel v 59. minutě trest v podobě čtvrté branky domácích. Po dlouhém centru krajního záložníka do šestnáctky opět nikým neobsazený hráč zvýšil hlavou k tyči na 4:0. Od té chvíle se už hra přelévala z jedné poloviny na druhou až do 71. minuty, kdy stoper Volek fauloval soupeře v šestnáctce a rozhodčí správně odpískal penaltu, kterou naštěstí soupeř zahodil nepovedenou střelou mimo tyče. V 86. minutě Jarda Vaigl svoji nepřesnou dorážkou v malém vápně minul prázdnou bránu. V 89. minutě se po samostatné akci dostal před brankaře Peři a krásnou střelou korigoval výsledek na konečných 4:1.

Hráči Jarcové byli lepší a zaslouženě vyhráli. Nám chyběla přesnost v přihrávce a zpracovaní. O fyzičce jednotlivých hráčů raději pomlčím.

Jarcová : SK Hrachovec "B" - 4:1

Tomáš Brázdil, Tomáš Koliba, Aleš Volek, David Miškařík, Jarda Vaigl, Radek Matůš, Stanislav Volek, Michal Hruška, Milan Palička, Dan Smeta, Jan Skalka, Martin Vykydal, Petr Melichařík

v 89. minutě korigoval Peři na konečných 4:1