Ve Štítné prohrál hlavně sudí Zubek

07.09.2010 21:07

Úvod zápasu patřil Hrachovci a Guráš již v první minutě pálil z dvaceti metrů těsně nad. V 7. minutě ztratil míč na vlastní půli Jež, Adamík promáchl, ale domácí hráč z dobré pozice minul. Ve 12. minutě pronikli domácí po levé straně, když před tím vycvičili Mizeru, Zimek ale chytil. Za necelou minutu se situace opakovala, míč ale skončil vedle tyče a vzápětí zachraňoval Adamík skluzem. V 18. minutě vysalal Guráš Navrátila, jeho střela ale mířila vysoko nad. Ve 20. minutě propadl nejdříve Mizera, domácí hráč si poté poradil s Radkem Vaiglem a Adamíkem a zcela volný hráč skóroval – 1:0. Ve 24. minutě vyrazil dlouhý Navrátilův míč domácí gólman ke Gurášovi, ten střílel na prázdnou bránu, domácí hráč ale stihl ještě před čarou míč vykopnout. Ve 36. minutě uvolnil Navrátil Kundráta, ten ale slabou střelou brankáře neohrozil. Ve 38. minutě dostal Guráš červenou kartu od rozhodčího Zubka, který zápas nezvládal. Ve 42. minutě pronikli domácí opět po levé straně a svým důrazem v pokutovém území se opět dokázali  brankově prosadit – 2:0.

Začátek druhé půle patřil oslabenému Hrachovci. Nejprve Adamík v 60. minutě hlavičkoval nad, minutu na to ale uvolnil Jež Kabeláče a ten snížil na 2:1. Naději na slušnější výsledek ale zlikvidovali domácí v 63. minutě, když po autové situaci z ničeho dokázali skórovat – 3:1. V 64. minutě se probil až k pokutovému území Mičkal, jeho střelu ale zblokoval jeden z obránců a v 65. minutě se odebral do šaten jeden z domácích hráčů po druhé žluté kartě. V 75. minutě se uvolnil přes dva hráče Adamík, jeho střela ale mezi tyče nezamířila. To volalo po gólu. V 77. minutě prohrál Jež souboj na půlce, navíc mu ještě hráč přišlápl kotník a domácí vedli 4:1. Zimek ani neměl zájem chytat. Půl minuty na to rozehrál Zimek přesně na nohu domácích, ti ale gól nedali. V 88. minutě fauloval Zimek. Koledoval si o červenou kartu, ale obdržel pouze žlutou. Závěr zápasu byl již absolutně nechutný. Hlavní rozhodčí zápas totálně nezvládl, ale prohra Hrachovce je zasloužená.

Štítná nad Vláří : SK Hrachovec "A" – 4:1

Zimek Marian, Guráš Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Jež Marek, Vaigl Martin, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vaigl Radek, Kundrát Radek, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Cahlík Petr

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

čtyři obdržené góly jsou hodně, v první půli stál jeho výkon ještě za povšimnutí, ale po třetí brance již neměl zájem chytat a čtvrtý gól vypustil

Vaigl Martin

z levé strany moc nebezpečí nehrozilo, až druhý poločas mu hráč č. 16 Liška začal utíkat, to už ale bylo rozhodnuto

Mičkal Lubomír

z obránců obstál nejlíp, byl jediný, kdo se vyrovnal s důrazem domácích a už ve 2. minutě inkasoval tvrdý úder do hlavy

Adamík Radek

ze začátku dvakrát promáchl a domácí měli šance, dnes neřídil obranu tak dobře, ve druhé půli měl na noze vyrovnání, jeho projektil ale mířil vedle

Vaigl Radek

obě branky padly z jeho strany, i když větší podíl nese Vojta, domácí útočníci mu velmi zatápěli a Radek někdy nevěděl, kam skočit

Mizera Vojtěch

Vojta byl ve 20. minutě hotový, sprintující krajní hráč mu dával zabrat, dnes neobstál, o půlce šel dolů

Guráš Martin

už v 1. minutě pálil nad, do vyloučení velmi dobrý, pak ale přišla 38. minuta a šel se sprchovat, přitom byl faulován on

Jež Marek

špatné, nedokázal nahrát, nepotáhl míč, když už se zbavil protihráče, naivně si šel pro penaltu, jediná akce, když nahrál Kabelkovi

Navrátil Michal

běhal nahoru a dolů, ustál hodně tvrdých soubojů, v první půli se dostal do šance, pálil ale vysoko nad

Kabeláč Petr

nejlepší chlap na hřišti, bojoval , dal gól, neustále se nabízel, vzor pro ostatní, rychlostí už nevynikal, přesto na obránce platil

Kundrát Radek

pan Neviditelný, nic neudělal, ani pro míče si nechodil, když se stáhnul do obrany, ani tam to nešlo

Konvičný Zbyněk

zacelil díru po Vojtovi a bylo to znát, i v deseti jsme byli prvních dvacet minut druhé půle lepší, při třetím gólu pokazil jednoduchou přihrávku na půlce a domácí toho dokázali využít