Vigy byly lepší

18.10.2010 22:38

Nekompletní mladší žáci (chyběli Roman Španiel a Filip Brázdil) přivítali lídra okresního přeboru - Vigantice. Všem bylo jasné, že to bude o bránění a soupeř se do nás pustil od prvních minut. Do poločasu Hrachovec držel slibný stav 0:3. Dalo by se očekávat, že domácí odpadnou a dostanou pořádný výprask, opak byl ale pravdou. Kluci výborně bránili a v bráně se rozchytal k výbornému výkonu Ondra Janošek. Spoustu šancí vychytal, dvakrát ho na brankové čáře zastoupil Vašek Vozák a pustil už jen tečovanou střelu a smolného vlastence od Danka Musila. Vašek v pozici stopera si počínal výtečně a výborný výkon podali, hlavně směrem dozadu Josef Šafář, Danek Musil a Martin Ondruch. V závěru si Vašek zahrál na Alberto Tombu a po slalomu přesně zakončil.

V posledních dvou utkáních nás čekají relativně snadnější soupeři. A pokud se kluci sejdou v optimální sestavě, musí se to výsledkově, ale hlavně herně projevit.

SK Hrachovec : Vigantice 1:5 (0:3)  59.´ Václav Vozák

Ondřej Janošek, Václav Vozák, Josef Šafář, Daniel Musil, Martin Ondruch, Lukáš Bajzík, Matěj Vaigl, Pavel Grejták, Jiří Grygar