Vítězství rozdílem třídy

20.09.2009 20:37

V úvodu zápasu si domácí vypracovali tři slibné příležitosti, první gól ale padl až ve 20. minutě, když hostující kapitán ze čtyřiceti metrů překonal vlastního brankáře – 1:0. V 29. minutě hlavičkoval Zbyněk Konvičný, bohužel pouze do brankáře.  Vzápětí šel sám na brankáře Peři, ale vystřelil vedle. V 35. minutě vybojoval na půlce míč Košárek, uvolnil Skalku a jeho centr usměrnil hlavou do sítě Michal Cahlík – 2:0. Krátce po rozehrávce opět Cahlík uvolnil Fabiana, ten ale namísto centru volil střelu z úhlu, se kterou neměl brankář problém. Ihned z protiútoku Brázdil v domácí bráně nadvakrát vychytal hostující hráče. Ve 40. minutě zahrál divákům na nervy Brázdil, ale hosté špatný odkop nepotrestali. V závěru poločasu se ještě zastřeloval Matůš, jeho “plivanec“ ale skončil hodně vedle a Skalka z pěti metrů přestřelil zábrany a zlomil několik větví na topolu.

Rozhodčí Žilinský si prodloužil přestávku. Hned v úvodu 2. poločasu centroval Volek a Adamík s přehledem zvýšil na 3:0. V 50. minutě Matůš centroval, ale Volek zklamal. Jeho hlava šla nad. V 56. minutě se uvolnil Adamík a Jirka Vrána nemusel ani vyskočit a s úklonou zvýšil hlavou na 4:0. V 68. minutě vyrobil chybu Markl, hosté ale přestřelili. Ještě v téže minutě chyboval Zbyněk Konvičný, Brázdil ale tutovku chytil. Následně předvedl pěknou individuální akci Adamík a zvýšil na 5:0. V 78. minutě nádherně Matůš uvolnil Adamíka a ten zkompletoval svůj hattrick – 6:0. To už na hřišti hrálo jen jedno mužstvo a to domácí. Utkání skončilo jednoznačnou výhrou Hrachovce, hosté tentokrát moc fotbalového umu nepředvedli.

SK Hrachovec "B" : Sokol Choryně "B" – 6:0

Brázdil, Skalka, Markl, Košárek, Janošek Tomáš (Vašát), Fabian (Vrána Jiří), Cahlík Michal (Volek), Konvičný, Matůš, Adamík, Melichařík