Vítězství za druhý poločas

06.06.2010 21:46

Do Zašové dorazil nekompletní tým bez dvou obránců. V prvním poločase bojovníci ze Zašové ještě odolávali a zaslouženě šli do vedení. Naši kluci se teprve rozehrávali a ve druhé části už se dokázali i střelecky prosadit. Nejdříve vyrovnal přímo z rohového kopu Petr Pobořil a za čtyři minuty poslal Hrachovec do vedení po hezké akci Ondry Janoška Danek Musil. Na řetí branku "namazal" Petr Pobořil Vaškovi Vozákovi a po střele Danka Musila a teči domácího obránce to bylo už 1:4. Poslední slovo měl opět Danek Musil a zkompletoval tak hattrick. Za druhý poločas zaslouží pochvalu celý tým.
V sobotu 12.6. ve 14:00 sehraje přípravka závěrečné utkání této sezóny na domácím hřišti proti Viganticím. Přijďte nás povzbudit !!!!!

Zašová : SK Hrachovec 1:5 (1:0)

Brázdil Filip - Vozák Václav, Ondruch Martin, Pobořil Petr, Musil Daniel, Janošek Ondřej, Vaigl Matěj, Bajsik Lukáš, Grygar Jiří, Janošková Kateřina