Výhra v tréninkovém tempu

07.02.2010 17:03

Večerní utkání s Poličnou jsme vyhráli 5:2 po brankách Petra Cahlíka, Libora Vrány, Marka Ježe a Petra Melichaříka.

Hosté nastoupili pouze s devíti hráči a tak v prvním poločase vypomohli hostům Petr Melichařík a Martin Vaigl.

Ve druhé půli zahrál svůj takřka životní zápas za hostí Stanislav Volek, když se dostal deset minut před koncem zápasu do výrazné gólové šance.  Tu sice nevyužil, ale přes to se stal nejlepším hráčem z trojice zapůjčených hráčů.

Celé utkání bylo sehráno v tréninkovém tempu a tomu odpovídal i celkový výsledek. Poličná nastoupila s tak malým počtem hráčů již třetí utkání a tak je na zamyšlení, zda má tento tým vůbec zájem odehrát celý zimní turnaj.

SK Hrachovec : Poličná 5:2

Zimek Marian, Tvarůžek Jiří, Vaigl Martin, Vaigl Radek, Fabian Martin, Jež Marek, Hruška Michal, Melichařík Petr, Mičkal Lubomír, Konvičný Martin, Vrána Libor, Cahlík Michal, Cahlík Petr, Volek Stanislav, Konvičný Zbyněk