Vyhrál šťastnější

16.04.2012 21:07

Valašská Bystřice – SK Hrachovec  3-2

Zápas dvou rozdílných poločasů byl k vidění  na Valašské Bystřici.V první půli přestřelka a v druhé půli výborní gólmani, kteří již nedovolili ani jednomu z týmů vsítit gól. Prvních  15 minut bylo v režii domácích ,ale žádná šance se neujala .Hrachovec začal přebírat otěže zápasu  a více se tlačil do útoku , ale udeřilo na opačné straně .Následně posadil  z trestného kopu L. Vrána , Michalovi Cahlikovi  míč na hlavu  a  ten vyrovnal na 1-1. Ve 31.min zakončil sólo Libor Vrána  krásným blafákem a  náhle to vypadalo s Bystřicí velmi špatně.Ta se ale velmi rychle oklepala a díky Frňkovi  a  Vrábelovi strhla vedení na svou stranu.
K vyrovnání  jsme v druhé půli sahali nejblíže díky průniku svátečního střelce Marka Ježe , ale jeho lob skončil na břevně domácího brankaře.