Vytvořené šance jsme nedokázali využít

28.02.2011 21:19

Začátek zápasu vyzněl lépe pro Juřinku. Lépe kombinovala a držela míč, ale i přesto si Hrachovec vytvořil dvě šance. Nejprve David Štěpán z malého vápna neprokázal důraz a vzápětí Mizera mířil vedle. Ve 25. minutě zahrála obrana Hrachovce špatně ofsajd systém a hosté šli do vedení – 0:1.

V 51. minutě centroval Škabraha a Mizerovu hlavičku brankář se štěstím vyrazil, vzápětí se míč odrazil ke Štěpánovi, ten ale mířil nad. V 64. minutě byl faulován Štěpán a Škabraha z trestného kopu zamířil přesně k tyči – 1:1. Ovšem ihned z protiútoku Juřinka opět skórovala – 1:2.

Vytvořili jsme si spoustu šancí, nedokážeme je ale proměnit a tak jsme zaslouženě prohráli.

SK Hrachovec : Juřinka – 1:2

Štěpán Michal, Brázdil Tomáš, Navrátil Michal, Volek Stanislav, Vaigl Martin, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Guráš Martin, Štěpán David, Škabraha Radovan, Vrána Libor, Cahlík Petr, Vaigl Radek, Hruška Michal