Z Podkopné Lhoty opět bez bodů

15.08.2010 21:36

V Podkopné Lhotě jako první zahrozil Hrachovec, Gurášovu dělovku ale domácí gólman vyrazil. Vzápětí pálil z trestného kopu Martin Vaigl, ale pouze do zábran. V 16. minutě zahrozili domácí. Hruška zůstal po souboji ležet na trávníku a domácí z levé strany zahodili tutovku. Z protiútoku tvrdě vypálil Radek Vaigl, jeho dělovku ale domácí hráč zblokoval. Ve 21. minutě zahrával Martin Vaigl standardku, prudkou střelu už ale Kundrát do sítě neumístil. Ve 25. minutě zahrávali domácí autové vhazování, hrachovecká obrana propadla a domácí šli brankou Srovnala ze skrumáže do vedení – 1:0. Ve 28. minutě fauloval Jež a domácí Holeňák z trestného kopu zvýšil angličanem – 2:0. Ve 33. minutě se prodral přes tři domácí hráče do pokutového území Guráš, kde byl ragbyově složen a následnou penaltu Navrátil bezpečně proměnil – 2:1. Ve 37. minutě opět nebezpečně vypálil Navrátil, jeho střela ale jen těsně minula domácí bránu.

Ve druhé půli jsme hráli aktivně a měli územní převahu, bohužel ale bez výraznější šance. V 66. minutě předvedli domácí dobrou akci, ale Zimek byl na místě. V 86. minutě vypálil Jež, jeden z domácích ale tečoval a míč skončil nad bránou. Na poslední rohový kop zápasu šel do útoku vypomoct také gólman Zimek. K míči se ale dostali domácí a po dlouhém sprintu k opuštěné bráně mohli definitivně pečetit. Michal Hruška ale výborným obranným zákrokem nedovolil skórovat.

Z Podkopné Lhoty se vozí body jen velmi těžko a ani tentokrát se nám nepodařilo domácí porazit. Náladu si tak můžeme vylepšit již tento pátek, kdy na domácí půdě přivítáme mužstvo Zubří.

SK Metropol Podkopná Lhota : SK Hrachovec "A" – 2:1

Zimek Marian, Adamík Radek, Mičkal Lubomír, Vaigl Martin, Kundrát Radek, Jež Marek, Vaigl Radek, Navrátil Michal, Hruška Michal, Konvičný Zbyněk, Guráš Martin, Vaigl Jaromír, Tvarůžek Jiří, Vrána Jiří

...ve 33. minutě se prodral do pokutového území Guráš

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

v první půli dostal dva góly, za žádný nemůže, trestný kop prošel zdí, Marian tam ale nedosáhl, jinak ještě dvakrát chytil dobrou šanci domácích

Vaigl Martin

kecal, dostal žlutou kartu v závěru, když kritizoval rozhodčího, trestné kopy zahrával vysoko nad, nedařilo se mu

Adamík Radek

při prvním gólu míč propadl po autu před bránu a nedokázal ho odkopnout, ani nikdo z jeho spoluhráčů

Hruška Michal

vrchem to šlo, ale jinak nic moc výkon, jde dolů, místy nevěděl, kde má stát, nebyl to dobrý zápas

Navrátil Michal

proměnil penaltu, ale to bylo vše, jinak zapadl do průměru

Jež Marek

hřiště v Podkopné Lhotě mu nesedí, v první půli dobře vystřelil, ale to bylo vše, co udělal, nenacentroval, nenahrál, prostě bídný výkon

Mičkal Lubomír

z obránců nejlepší, to ale na Lhotu nestačí, ostatní obránci hráli špatně

Konvičný Zbyněk

neviditelný, hrál z levé strany, ale žádné nebezpečí tam nehrozilo

Vaigl Radek

ve středu zálohy předčil Marka, bojoval, ze začátku tvrdě vystřelil, ve druhém poločasu dvakrát špatně nahrál, dával si to na levou nohu a ta je jeho slabší

Kundrát Radek

za celý zápas nevyhrál souboj ve vzduchu, slabý výkon, v první půli jen tečoval střelu, ale vedle a to bylo od něj všechno