Začali jsme sezónu dobře

02.04.2014 19:01

HRACHOVEC – HOVĚZÍ 2:0 (0:0)

Hrachovec splnil roli favorita až ve druhém poločase. V prvním předváděl domácí lídr velmi neurovnaný fotbal. Hovězí mělo kopat penaltu, ale zákrok Vaculína nebyl posouzen jako nedovolený. Domácí měli šanci Orságem, ale domácí hráč trefil po kličce na brankáře pouze tyč hostující branky. Ve 31. minutě podržel Kocanda domácí po dobré hlavičce hostujícího hráče. Po přestávce domácí přidali a ovládli zápas. Na hřiště přišli Jež s Býmou a hru oživili. V 56. minutě se přesně k tyči trefil z třiceti metrů Nečas – 1:0. Pak nedali gólové hlavičky Bína a Ondruch. V 71. minutě si na centr Nečase nejvýše vyskočil David Varga – 2:0. Když dohrávali hosté od 79. minuty o deseti, bylo rozhodnuto. Čestný úspěch mohlo Hovězí zaznamenat v poslední minutě zápasu, ale z jasné šance mířili vedle.

BRANKY: 56. Nečas, 71. Varga.
1. Hrachovec 15 11 3 1 45:18 36
2. Val. Příkazy 14 10 1 3 40:19 31
3. Jablůnka 15 8 2 5 23:20 26
4. Lhota u Vs. 15 8 2 5 22:24 26
5. Franc. Lhota 15 7 4 4 31:20 25
6. Lidečko 15 8 1 6 37:29 25
7. Ratiboř 15 6 3 6 33:34 21