Začali jsme v deseti

31.01.2010 20:36

Utkání s Janovou jsme začali v deseti hráčích a ihned jsme prohrávali 0:2. Poté se dostavil i jedenáctý hráč, ale přesto jsme inkasovali další dvě branky a skóre narostlo na hrozivých 0:4 a to již bylo "na ručník".  Ve 32. minutě zavelel k obratu v utkání Libor Vrána a snížil na 1:4. Minutu před koncem prvního poločasu snížil po krásné akci na 2:4 hlavou Petr Cahlík.

Ve druhém poločase nejprve snížil Petr Cahlík na 3:4 a Vojta Mizera vyrovnal na 4:4, těsně před čtvrtou brankou byl ale na vápně faulován Macíček a další branka Mizery (na 5:4) nebyla uznána pro ruku, ke které se čestně přiznal Libor Vrána. V závěru jsme dokonce mohli strhnout vítězství na svou stranu, ale štěstí se přiklonilo na stranu Janové, která ještě se zbytky sil dokázala skórovat (4:5).

SK Hrachovec : Tatran Janová – 4:5

Zimek Marian, Vaigl Radek, Volek Stanislav, Adamík Radek, Hruška Michal, Cahlík Michal, Jež Marek, Macíček Marek, Mizera Vojtěch, Cahlík Petr, Vrána Libor