Žáci přišli o tři body v poslední minutě

06.09.2010 21:59

Mladší žáci se poprvé představili na domácím hřišti a předvedli lepší výkon než před týdnem v Zubří. Bohužel štěstí stálo na straně soupeře, který vyrovnal v poslední minutě a naše kluky tak připravil o první vítězství.

Ve 22. minutě zahrával z uctivé vzdálenosti přímý kop Vašek Vozák, míč dostal na mokré trávě skluz a skončil v síti - 1:0. Ve 27. minutě po rohu Ondry Janoška vymetl šibenici Vašek Vozák - 2:0. Po hezké akci na pravé straně mohl zvýšit Danek Musil, leč netrefil.

Ve druhé půli jsme zaspali začátek a soupeř snížil na 2:1. Ve 42. minutě kopaly Kateřinice roh a míč u přední tyče prošel za brankovou čáru - 2:2. Ale hned z protiútoku Lukáš Bajzík poslal Hrachovec opět do vedení. Už už se zdálo, že těsné vedení uhájíme, jenže rozhodčí Žlebek nepochopitelně nastavoval tři minuty a v té poslední proklouzl centrovaný míč jinak výborně chytajícímu Filipu Brázdilovi do sítě - 3:3.

Příště se snad štěstíčko nakloní na naši stranu a když k tomu kluci přidají více obranné práce, výhra se určitě brzy dostaví.

SK Hrachovec : Kateřinice - 3:3 (2:0)

Branky: 22.´ a 27.´ Václav Vozák,  43.´ Lukáš Bajzík

Sestava:  Filip Brázdil - Roman Španiel, Josef Šafář, Daniel Musil, Václav Vozák, Ondřej Janošek, Martin Ondruch, Lukáš Bajzík, Matěj Vaigl