Zasloužená remíza a po dlouhé době jsme konečně bodovali

11.10.2010 22:13

Domácí utkání I.A  třídy bylo ze začátku vyrovnané. V 7. minutě zahrozil Mičkal po rohovém kopu Vrány a za dvě minuty pálil Vrána vysoko nad. Ve 20. minutě uvolnil Vrána Konvičného, jeho střelu ale gólman hostů vyboxoval. Ve 22. minutě zaspal Konvičný, hosté ale z úhlu trefili pouze tyč. Ve 24. minutě vystřelili tvrdě hosté, Vaigl v bráně boxoval mimo a následnou dorážku opět zachytil. Ve 25. minutě kopali hosté trestný kop, pozorný Vaigl ale vytlačil konečky prstů na roh. Ve 28. minutě se míč po standardní situaci odrazil ke Konvičnému, ten ale vystřeli deset metrů nad. Ve 42. minutě uvolnil Guráš Kabeláče, ten ale sám před brankářem poslal míč doprostřed brány – největší šance prvního poločasu!

V 55. minutě uvolnil Navrátil Vránu, ten ale namísto střely volil kličku a následně pouze slabě vystřelil. V 60. minutě předvedli domácí dobrou kombinaci, Guráš ale ve finále volil místo střely přihrávku. V 80. minutě vyrobil chybu Vaigl, Adamík zachránil na brankové čáře a z následného protiútoku pálil Kabeláč do brankáře. Začal se hrát fotbal a hosté pálili těsně vedle a v 88. minutě naopak Vaigl chytil tutovku hostů. V 89. minutě nahrál Mizera Vránovi, ten ale spáli tutovou šanci. V 90. minutě byl ještě faulován Mizera a Vrána z hranice pokutového území mířil těsně nad.

Remíza je zasloužená. Obě mužstva si vytvořla několik šancí, nikomu se ale nepodařilo skórovat.

SK Hrachovec A : SK Vizovice – 0:0

Vaigl Vladimír, Guráš Martin, Mičkal Lubomír, Kabeláč Petr, Vaigl Radek, Tvarůžek Jiří, Adamík Radek, Navrátil Michal, Vrána Libor, Konvičný Zbyněk, Mizera Vojtěch, Kundrát Radek, Vaigl Martin, Jež Marek

Rozhodčí:

Malota Vladimír, Mikoška Zdeněk, Kozubík Jiří

trenér Janošek vyhlíží další podzimní body

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra:

Vaigl Vladimír

dnes má velký podíl na tom, že jsme poprvé neinkasovali, zamkl bránu a gól nepustil

Tvarůžek Jiří

dobrá práce v obranné fázi, gól jsme neinkasovali, jediné, co mu lze vytknout, že nevyvinul více aktivity dopředu, očekávání ale splnil

Mičkal Lubomír

obranu odvedl bez chyby a bez inkasované branky

Adamík Radek

v obraně odvedl dobrou práci, co mu ale vytknu, že nezaložil žádnou akci a všechny míče pouze odkopával z jedné, svoje ale splnil a gól jsme nedostali

Vaigl Radek

v první půli udělal jen jednu chybu, místo aby míč zakopl do autu, soupeř ho přehrál a byla z toho šance, jinak ale odehrál dobrý zápas

Mizera Vojtěch

konečně se snažil a jezdil po lajně, v závěru měl projevit více zkušeností a jít si pro faul, když šel do souboje 1:1, velké zlepšení, chci ale ještě větší zapálení do hry

Guráš Martin

v první půli velmi aktivní, Kabelovi předložil v závěru první půle lahůdku, to mělo oči, ve druhé půli už chyběly síly, bojoval ale a chtěl zvítězit

Navrátil Michal

první půlka dobrá, druhá už nebyla fotbalová a ztrácel se

Konvičný Zbyněk

celkový výkon nebyl tak dobrý, kdyby ale proměnil Vránovu přihrávku, když se k němu dostal odražený míč, mohlo být veseleji – Hrachovci i Zbyňkovi

Kabeláč Petr

roky nezastavíš a šanci, kterou měl, dříve proměňoval jako na běžícím pásu, přesto hrál výborně, škoda, že to nepotvrdil gólovým zakončením

Vrána Libor

trestný kop z 90. minuty byl dříve postrach z této pozice, bohužel to dnes dal do zábran, jako i další šance