Zasloužená remíza z poslední škváry

03.11.2009 09:28

Na škváře v Brumově nejprve zahrozil Vrána, rozhodčí Žniva ale jeho akci zastavil pomocí praporku. V 11. minutě špatně odkopl Tvarůžek a ze vzniklé akce hasil Radek Vaigl faulem. V první půli jsme si vytvořili čtyři čisté šance. Jednou trefil Vrána tyč, podruhé ho brankář vychytal. Ve 41. minutě vykopli domácí Kundrátovu šanci z brankové čáry a Tvarůžkova hlavička skončila vedle. Brankově se naopak prosadili domácí, když z rohového kopu hlavičkoval do brány zcela osamocený hráč – 1:0.

Vyrovnat se podařilo ihned v úvodu druhého poločasu.  Standardku rychle rozehrál Vrána a Radek Vaigl z malého vápna vyrovnal – 1:1. V 51. minutě ohrozil vlastní bránu Martin Konvičný, Laďa ale rybičkou pohotově vyškrábl. V 73. minutě našel Jež krásnou nahrávkou Radka Vaigla, ten ale poslal míč vedle. V 82. minutě se ještě na velkém vápně uvolnil Vrána, jeho bomba ale skončila těsně nad.

Uhráli jsme bod, při troše štěstí jsme mohli přivézt i tři, ale taktéž domácí hráči mohli zápas otočit ve svůj prospěch. A tak je remíza zasloužená. Buďme ovšem rádi, že hlavní rozhodčí Filipenský nevyloučil Radka Vaigla za oplácení. To byla od Radka velká klukovina.

FC Brumov "B" : SK Hrachovec "A" – 1:1 (1:0)

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Tvarůžek Jiří, Cahlík Michal, Jež Marek, Kundrát Radek, Adamík Radek, Konvičný Martin, Vrána Libor, Sovák Miroslav, Vaigl Radek, Mičkal Lubomír, Konvičný Zbyněk, Melichařík Petr

Rozhodčí:

Filipenský Zdeněk, Hladiš Lukáš, Žniva Lukáš

(DuJ, PeM)

Hodnocení trenéra:

Vaigl Vladimír

ze začátku mu dvakrát vypadl míč, na zmrzlém terénu pak ale chytil tutovku a ve druhém poločasu vyškrábl odkop od Martina Konvičného

Konvičný Martin

v obranné fázi opět bezchybný, pak ale obranným zákrokem ohrozil Laďu

Kundrát Radek

hlavičkové souboje vyhrával, až na jeden, ze kterého padl gól, trochu ho odstrčil domácí hráč, ale to já nechápu, hráči Brumova měli maximálně sedmdesát kilo i s kopačkami a 120 kilového Radka přece nemůžou povalit

Adamík Radek

dnes zase nadstandard, osobní souboje vyhrával, dobře se pohyboval na zmrzlém terénu, na rozdíl od jiných, kteří klouzali

Vaigl Martin

zbrkle se zbavoval míčů, všechno řešil z jedné, špatně odehrál míč na roh, i když ho mohl pustit a byl by z toho aut, byla z toho branka domácích

Tvarůžek Jiří

začal tak, že odkopem málem ohrozil vlastní bránu, pak se uvolnil po pravé straně, volil ale špatnou přihrávku, ve 45. minutě dobře hlavičkoval, škoda, že šel míč vedle, mohlo to být do půlky 1:1

Jež Marek

na zmrzlém terénu se nejlépe pohyboval, oproti Příluku dnes hýřil aktivitou, dokázal obejít i více protihráčů, nebál se na škváře hrát, ve druhém poločasu pěkně uvolnil Radka Vaigla, gól z toho ale nebyl

Sovák Miroslav

hrál jenom, když dostal více prostoru, do osobních soubojů nešel, škváru mu evidentně neseděla, tohle byl asi nejhorší výkon v dresu Hrachovce

Cahlík Michal

vyhrával hlavičkové souboje, několikrát míč prodloužil dopředu a bylo z toho nebezpečí, po zemi to už bylo horší, v první půli vypustil dohrání soupeře v blízkosti šestnáctky, tam jsme mohli vybojovat míč a ohrozit bránu soupeře

Vaigl Radek

začal dost důrazně, nic nevypustil, škváry se nebál, ve 45. minutě byl faulován, potom dostal "blikanec", rozhodčí Filipenský ho ale nevyloučil a to buďme rádi, pak si patnáct minut chladil hlavu v šatně a hned ve 46. minutě vyrovnal, měl na noze ještě druhý gól, ten mu ale nelze vyčítat – obránce ho těsně bránil, bez toho "blikance" by to byla známka 6, ale…

Vrána Libor

Libor trefil tyčku, potom šel sám na bránu, gólmana ale nepřehodil, ve 30. vteřině druhého poločasurychle rozehrál a bylo z toho 1:1, v závěru jeho projektil jen těsně minul cíl

Melichařík Petr

v 65. minutě šel na hřiště vypucovaný a vyleštěný jak ze škatulky, v 90. minutě při ochodu z hřiště opět – čisté štulpny, čistý dres, nagelovaná hlava nepoznamenaná, prostě to shrnu – do hry se nedostal, Ivana jeho dres ani nemusí prát a to jsme hráli na škváře, kdyby se podíval na Cahlíka, ten měl bílou hlavu obarvenou na černo

Konvičný Zbyněk

nehodnocen

v 78. minutě střídal Cahlíka a nahradil ho

Mičkal Lubomír

nehodnocen

střídal v 89. minutě, kdyby se kopal ještě nějaký roh, tak Luboš chtěl rozhodnout, hlavní rozhodčí ale zápas ukončil o 30 vteřin dříve