Zašová vydržela jen poločas

02.05.2010 18:44

Dnes se klukům tolik nedařilo, kazili zbytečně přihrávky a ani bojovnost nebyla podle představ trenérů. To vzrůstem menší Zašovjané se překonávali a bojovali příkladně. Jenže síly jim stačily pouze do poločasu. Hrachovec šel do vedení po brance Ondry Janoška, který dorazil střelu Vaška Vozáka. Snaživý soupeř ještě do poločasu vyrovnal brankou Lukáše Vrabce. Druhé dějství se odehrávalo především na polovině Zašové a naši borci šli do vedení po kuriózní brance Martina Ondrucha. Jeho střela z uctivé vzdálenosti prošla mezi nohama jinak výborně chytajícího brankáře. Třetí fík zařídil Vašek Vozák a čtvrtý Danek Musil. Výsledek mohl být i výraznější. Přípravka si připsala páté jarní vítězství a figuruje na druhém místě průběžné tabulky.

SK Hrachovec : Zašová 4:1 (1:1)

Branky:

Janošek Ondřej, Ondruch Martin, Vozák Václav, Musil Daniel

Brázdil Filip, Vozák Václav, Janošek Onřej, Španiel Roman, Musil Daniel, Bajsik Lukáš, Ondruch Martin, Šafář Josef, Pobořil Petr, Malý Ondřej, Grygar Jiří, Vaigl Matěj, Vavřiva Dominik

POZOR MALÁ ZMĚNA: v sobotu 22.5. se hraje na Hutisku už od 13:30 (místo původních 15:00)!!!