Ze sedmi tutovek jsme nedali branku

13.02.2011 20:25

Úvod zápasu vyšel lépe domácím a ti šli do vedení v 5. minutě brankou Ondrucha. V 10. minutě se dostal do tutové šance Guráš, míč ale v bráně neskončil a v 18. minutě trefil Mizera tyč. Hrálo se hodně ostře a ve vyložené šanci fauloval domácí Gromus Guráše. Rozhodčí Perutka ale červenou kartu nevytáhl. V závěru prní půle naopak fauloval ve vyložené šanci Radek Vaigl Gromuse. Červenou kartu ale taktéž neviděl.

Úvod druhé půle vyzněl opět lépe pro domácí béčko. Ve 48. minutě šli domácí do vedení 2:0. V 53. minutě ztratil míč na půlce Guráš a domácí opět trestali - 3:0. V 60. minutě centroval Škabraha, brankář vyboxoval na velké vápno, Ježova slabá střela ale mířila vedle. V 69. minutě šel sám Navrátil, trefil ale pouze brankáře. V 71. minutě uvolnil Mizera Škabrahu, ten ale trefil opět pouze nohy domácího gólmana. Takřka z ničeho jsme mohli snížit na 3:2. Meziříčí ale své šance využilo a po brankách ze 71. a 73. minuty stanovilo závěrečné skóre 5:0. V 78. minutě mohl ještě korigovat Jež, brankář domácích ale čaroval a v samém závěru ještě Mizera uvolnil Škabrahu. Tomu ale dnes nebylo přáno, aby dal gól.

Vypracovali jsme si sedm tutových šancí, ztráceli jsme ale lehké míče a toho soupeř, jako je Valmez, dokáže využít.

Valašské Meziříčí "B" : SK Hrachovec 5:0

Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Adamík Radek, Navrátil Michal, Guráš Martin, Vaigl Radek, Jež Marek, Škabraha Radovan, Vrána Libor, Mizera Vojtěch, Konvičný Zbyněk, Volek Stanislav, Hruška Michal, Cahlík Petr, Tvarůžek Jiří

Radovanovi nebylo přáno... (foto ze zápasu s Kateřinicemi)