Zlepšený výkon našeho dorostu body nepřinesl

28.09.2009 20:04

Naši dorostenci v úvodních dvaceti minutách sehráli vyrovnanou partii a Lukáš Konvičný dokonce nastřelil břevno. Vzápětí kontrovali domácí a po chybě Koliby orazítkovali tyč. V 25. minutě byl faulován Konvičný, ale hlavní rozhodčí pokutový kop neodpískal. Ve 29. minutě unikli domácí po levé straně a rovněž nastřelili břevno a v 31. minutě vychytal Koliba sólový únik domácího útočníka. Ve 40. minutě jsme dvakrát zahrávali trestný kop, do vedení šli přesto z následného protiútoku domácí – 1:0. Hrachovec přesto bojoval a ve 41. minutě nebezpečně vysřelil Miškařík, jeho střela ale jen těsně minula bránu.

Začátek druhého poločasu jsme začali dobře a Lukáš Konvičný v dobré pozici míří jen těsně vedle. V 60. minutě chytil Koliba tutovku domácích a skvělý zákrok ještě vystřihl v minutě 62. Do dvoubrankového vedení šli přesto domácí po velmi pěkné střele k tyči – 2:0. V 80. minutě zvýšili domácí na 3:0 a v 90. minutě ještě přidali na konečných 4:0. Dnes ale naši dorostenci sehráli lepší zápas a lze jen doufat, že se budou v následujících zápasech ještě zlepšovat.

Vidče : SK Hrachovec 4:0 (1:0)

Koliba, Janošek, Hub, Kabeláč, Koliba, Volek, Miškařík, Tureček, Pavelka, Konvičný