Zubří trestalo hrachovecké chyby

22.08.2010 21:15

Hrachovec nastoupil se Zubřím v oslabené sestavě, ale již ve druhé minutě Jež vyvezl míč a uvolnil Radka Vaigla, ten ale mířil vedle. Ve 13. minutě nechal Radek Vaigl vyvézt míč soupeřem a hosté šli brankou Berky do vedení 0:1. Ve 24. minutě kopal Guráš roh, Adamíkova hlavička šla ale Barabášovi do rukou. Ve 29. minutě centroval Jež, Laďa Vaigl ale mířil opět pouze do Barabáše. Ve 36. minutě využili hosté další šanci a Jurajda zvýšil na 0:2. Ve 38. minutě vypálil Radek Vaigl, ale orazítkoval pouze tyč. Ve 41. minutě mohlo být již 0:3, Zimek v domácí bráně ale čaroval. Ve 45. minutě centroval Radek Vaigl, Konvičného hlavičku ale vytáhl Barabáš na roh.

V 55. minutě byl faulován v pokutovém území Jež a Martin Vaigl pokutový kop proměnil – 1:2. Minutu na to ale bylo 1:3. Adamíka u lajny vyškolil jeden z útočníků a zuberský Jurajda skóroval na 1:3 a bylo hotovo. V 56. minutě trefil domácí Hruška břevno vlastní brány a nešťastnou tečí si Zimek srazil míč do vlastní brány - 1:4. V 63. minutě uvolnil Jež Kundráta a ten prostřeli úplně vše – 2:4. V 88. minutě se ještě uvolnil Guráš a Konvičný z dobré pozice pálil nad.

Zubří vyhrálo zaslouženě. Hrachovec  vyrobil spoustu chyb a hosté trestali.

SK Hrachovec "A" : FC Zubří – 2:4

Zimek Marian, Guráš Martin, Vaigl Vladimír, Vaigl Martin, Jež Marek, Hruška Michal, Adamík Radek, Palička Milan, Vaigl Radek, Konvičný Zbyněk, Cahlík Michal, Vaigl Jaromír, Volek Stanislav

Rozhodčí:

Žniva Lukáš, Mičkal Karel, Zubek Radim, delegát svazu - Holčák Josef

(DuJ, PeM, Štěpán Vladimír)

Hodnocení trenéra

Zimek Marian

vrchem měl všechny míče, druhý gól jde na jeho vrub, ránu na přední tyč musí chytat, čtvrtý gól byl kuriózní – míč se mu odrazil od zad do brány, mužstvo nepodržel

Vaigl Martin

dvacet minut hrál zodpovědně, Frňky nepustil do hry, pak ale Zubří z jeho prostoru dvakrát udeřilo a Martin se vytratil, ve druhé půli proměnil penaltu

Adamík Radek

obranu dnes řídil dobře jen patnáct minut, pak zuberští útočníci dělali problémy celému mužstvu, dostat doma čtyři branky, to je špatná vizitka

Palička Milan

Milan odehrál své, ale čekal jsem ještě lepší výkon, přesto mě nezklamal, dřel, bojoval, jednou sice namazal protihráči, ale snažil se hrát

Hruška Michal

katastrofální výkon korunoval čtvrtým gólem do vlastní sítě, místo aby pustil míč do autu „krchňačkou“, trefil břevno a pak od zad Zimka putoval míč do sítě

Vaigl Radek

dvacet minut dobrých, pak ale nechal utéct hráče, kterého měl hlídat, vracel se krokem, jak z pouti a Zubří poprvé udeřilo, ve druhé půli už se vytratil

Konvičný Zbyněk

z jeho strany sice Zubří nehrozilo, ale ani on pro soupeře žádnou hrozbu neznamenal

Jež Marek

když jsme prohráli, dávám vysokou známku, Marek dnes znamenal velké nebezpečí pro zubřany, zařídil penaltu, tahal míč, vyvážel je a bojoval, prostě výkon hodný jeho kvalitám, jen jedno mu schází – nestřílí, když mu to na tréninku padá do sítě, má tvrdou střelu, ale nedokáže to prodat, pokud začne zakončovat, bude z něj lídr mužstva, trenér mu to každý zápas připomíná, nabádá ho k tomu a snad mu to i natluče do hlavy, nehraje Libor a tak bude muset vzít zodpovědnost Marek na sebe

Guráš Martin

nesekundoval Markovi, přesto ale bojoval a snažil se hrát, na zubřany to dnes ale nestačilo

Kundrát Radek

gól dal, ale pozdě za stavu 0:1, měl ještě dobrou příležitost z levé strany, ale prováhal ji

Vaigl Vladimír

je smutné, když musím postavit na hrot útoku brankáře, Laďa měl jednu šanci, bojoval, dřel, ale na soupeře to nestačilo, přesto mu poděkuji, že se nebál do toho jít