Diskusní téma: Předposlední kolo definitvní řešení nenabídlo!

Datum: 16.06.2009

Vložil: konva

Titulek: valašská bystřice

Neřikám že sem hral excelentně...neco se nepovedlo, ale nemuže se dařit každý zápas hrát na 100%...ani za jeden gol neberu zodpovědnost...u prvního jsem měl hrače(a k tomu všemu jsem se snažil osamoceného hrače bystřice který se dostal k miči atakovat ,ale byl jsem moc daleko narozdil od některých kteří se na něj vykašlali a pohodlně se dívali jak dává gol)...druhý nekomentuji...ale třetí gol proste EVIDETNĚ HRUBÁ CHYBA LUBOŠE...sám to i po zápase přiznal(já si luboše cením, ale chybu udělal bohužel)..tak proč se vracet když sem šel na kraj pro rozehravku......Obrana nehrala nějak moc špatně, akorat prostor kde bývají středový záložnici, není nikdo...že mara jež je furt na pozici stopera a kabel zase na pozici středního utočníka. Někde je asi chyba ne?No a jak čtu prý nepodporoval útok, tak já nevím..asi z lajny nevidite nic...hlavně že si všimnete toho že se nevracím ale že vypracuji akci docela v tempu to nic ...tak co už jsem nemohl tak sem zůstal...myslím si že sem se naběhal až až..zatim konva dojdu asi ve čt na trenink v uterý mám zkoušku..zdar

Zpět na diskuzi