Odkaz na aktuální tabulku a rozlosování zápasů SK Hrachovec    

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/97b33ec2-7c7a-41f1-8dea-a7ffe7709e27          


Diskusní téma: Fotbal

Datum: 08.04.2012

Vložil: Radek Vaigl

Titulek: Re: 8.4.2012

Je to tvůj názor , já ti ho neberu ........já to viděl z hřiště jinak . Úrážejicí lavička , diváci , hráči .....kluci měli by jste se nad sebou spíše zamyslet , tak dobrý tým a klesnete tak hluboko.
Trochu disciplíny by vám neškodilo.

—————

Datum: 08.04.2012

Vložil: Nezávislý fanoušek

Titulek: Re: 8.4.2012

Tady se zase někdo chytrý ozval. Ty se radši nad sebou zamysli a vzpomeň si na to, co jste udělali hrachovčanům u vás? Uplně to samé možná ještě horší, tak tady nekecej blbosti. A to, co jste provedli v Zubří ? No coment !!! Zamysli se nad sebou a pak tady něco můžeš psát !! U vás hrát to je hrůza... To ti řekne každý !!! Radši se uklidni a hraj(popř. fandi) normálně !!!

—————

Datum: 09.04.2012

Vložil: ned

Titulek: Re: 8.4.2012

Jenomže pokaždé, když hraje Nedašov v Hrachovci, tak neodjede domů bez červené karty. To bude asi náhoda, ne? Pan hlavní rozhodčí přijede do Nedašova v obleku, po zápase se baví s našimi hráči úplně v pořádku. A najednou píská zápas u vás a stane se tohle. To je taky asi náhoda.

—————

Datum: 23.06.2012

Vložil: Vojkůvka

Titulek: Re: 8.4.2012

Právě si tady čtu , jak zase Nedašov předvedl svůj typický buranský zápas. S kým se potkám (myslím tím týmy) všichni se jen baví o tom jak hráli z Nedašovem a co jim tam ti "fanoušci" z buranova provedli a jak je tam řezal rozhodčí.
Kdysi jsem se podíval na internet na youtebíčko a zadal jsem si tam Nedašov. Vůbec se nedivím týmu ze Vsetína ,že jim ujely nervy i když by se to stát nemělo ,ale v NEDAŠOVĚ ? Tam můžete udělat vše , alespoň to si myslí místní fotbalisté , které žene z trybůny banda zfanatyzovaných magorů , říkající si obecenstvo.
Má tento tým a jejich žalostné publikum vůbec co dělat v Krajské soutěži?
Za všechny týmy, které vás vůbec nemusí a je nás hodně, píši tento článek a Hrachovci jen děkuji, že vám někdo klepnul přes prsty.
Je třeba Vám ukázat ,že takhle pánové z Nedašova Nééé . Nadarmo si týmy na schůzi krajského fotbalového svazu na vás nestěžují. Takže se BURANI Z NEDAŠOAVA PROBERTE.

—————

Datum: 16.03.2012

Vložil: Radek Vaigl za SK Hrachovec

Titulek: Treninky

Po dohodě všech hráčů a vedení ,budou tréninky od 20.3. 2012 od 17:00 hod již na hřišti v Hrachovci

—————