Autobus jak pro fotbalisty z I.ligy domů body nedovezl.

04.06.2012 21:37


Valašská Polanka - SK Hrachovec A     3 – 1

Po dlouhé době jely oba týmy hrát ve stejný čas a stejným směrem za Vsetín.
Proto se vedení rozhodlo pro autobusový zájezd, který byl vždy v minulosti velmi oblíben.
Přistavený “parník“  pobral všechny hráče, mládežníky a hlavně věrného fanouška /Lačnova/ a navigátora  autobusu v jednom  Laďu Janáče staršího.

Nyni již k zápasu.
   Marně trenér v kabině nabádal naše hráče ,aby si dali záležet na vstupu do zápasu a neběžela ani 3. min a po centru z boku se hlavou do protipohybu našeho gólmana trefil Maršílek. 1 – 0
Naši hráči se vcelku rychle oklepali a  dělovku L.Vrány  likvidoval gólman domácích až s pomocí spoluhráčů. Následně pěkný centr v 18. minutě na který si naskočil  opět L.Vrána, skončil již dle názorů všech hrachoveckých hráčů poblíž,za brankovou čarou, ale uznán nebyl.
Posléze se vyskytovaly  šance na obou stranách . Nejprve nás zachránilo břevno naši branky, po chvíli výborný zákrok O.Navrátila v naši brance.

  Na opačné straně minul hlavou M.Cahlik a tak se ujala až  skoro poslední akce výborně hrajícího Miškaříka, který byl  faulován v pokutovém území.
Penaltu proměnil L.Vrána. 1 – 1
V nadstavení I. poločasu se ještě objevil sám před gólmanem domácích Martin Vaigl, který se však šance zalekl a bránu přestřelil.


V II. poločase - jako přes kopírák ,opět ta samá chyba a domácí se řítí v 50. minutě sami na branku, kde s přehledem obstřeluje Řezníček našeho brankaře. 2 - 1
Další šance byly povětšinou  na straně domácích a vyrovnání jsme se mohli dočkat až 75. min po krásném voleji přímo z rohového kopu . /autor Melichařík/ V zápětí se mohl střelecky probudit nový  Ing. v týmu Zbyněk Konvičný / blahopřejeme/ , ale hlavou minul bránu.   
A tak 2. minuty před koncem utkání jsme po trestném kopu inkasovali po třetí. A to když nachytali našeho gólmana, který byl ještě rozrušen konverzací s domácím publikem. 3 - 1

 

—————

Zpět