"B" - fotbalové jaro 2009

03.08.2009 14:31

Béčko si před ročníkem 2008/09 dalo jasný cíl a to umístnit se v horní polovině tabulky III. třídy.  Z tohoto pohledu je proto osmé místo bráno jako mírný neúspěch. Alarmujících je ale zejména 61 obdržených branek, horší už byla pouze Krhová a sestupující rezerva Dolní Bečvy. A 43 vstřelených branek také nic moc.  Na druhé straně je fakt, že "B" je někdy na hřišti soupeře i "C" a doby, kdy doma hrála polovina "A" jsou pryč. Kluky ale fotbal baví, vytvořila se dobrá parta, přestože je v mužstvu značný věkový rozdíl. Co rezervě chybí je trenér, nebo alespoň borec ochotný s mužstvem odcestovat na zápas k soupeři. Často se tak stalo, že zápis k utkání psal Staňa nebo Renda a nestihli se pak rozcvičit, což je vzhledem k jejich "věku" tuze důležité.

V týmu „B“ není koho zvlášť vyzdvihnout či naopak kritizovat. Nejlepší střelec dal pouze sedm branek!!! A do listiny střelců se zapsalo celkem patnáct hráčů.

Do nové sezóny jsme si posunuli metu - flek do "top ten" a čeřit vodu na špici. Kádr asi dozná nějakých změn. Vrátí se nám posily z hostování a po zranění. Naopak někdo možná skončí, jiný se přesune z "A" do "B" a naopak.  Takže uvidíme 9. srpna, hostíme doma Byninu, určitě všichni přijďte. Těšíme se na Vás. A… GOOD LUCK IN THE NEW SASON!!!

—————

Zpět