Béčko jako na houpačce

31.05.2009 21:23

První půle nebyla z naší strany dobrá. Nechali jsme se zbytečně zatlačit a výsledkem byla vedoucí branka domácích po standardní situaci. Navíc nás dvakrát podržel Pavel Mičkal a jednou nás zachránilo břevno.

Po obrátce se ale začaly dít věci! Nejprve zaspala naše obrana a domácí pohodlně zvýšili na 2:0. Béčko ale přeplo na vyšší rychlostní stupeň a za dvě minuty snižovalo z přímého kopu. Faul na Vlasťu Volka potrestal Tomáš Janošek. Kontaktní gól vyprovokoval ke změně v sestavě. Na hřiště nastoupili "invalidé" Renda Janošek a Staňa Volek. Taktická změna se projevila velmi záhy. Renda Janošek namazal Tomáši Janoškovi a ten svým druhým gólem srovnal skóre utkání. V 83. minutě náš suverénně nejlepší hráč Peři postupoval sám na bránu soupeře a domácím nezbylo, než na hranici pokutového území zatáhnout za záchrannou brzdu. Po následující červené kartě z trestného kopu  nádherně trestal Matty (2:3). Domácím se ale v závěru podařilo vyrovnat po excelentní hlavičce ze šestnáctky - 3:3. V závěru již nestačila ani levačka Peřiho z dálky, která otřásla břevnem, ani snaha Petra Cahlíka, kterému se, nepodařilo doskočit míč.

Škoda smolného závěru, ale bod přesto bereme.

Sokol Branky na Moravě : SK Hrachovec "B" -3:3

Sestava:

Mičkal Pavel, Janošek Tomáš, Vaig Jaromír, Volek Vlasťa, Sklalka, Hrabovský (Janošek René), Matůš, Melichařík, Janošec (Cahlík Petr), Krupa (Volek Stanislav)

 

(...suverénně nejlepší hráč Peři...)

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět


Diskusní téma: Béčko jako na houpačce

Datum: 01.06.2009

Vložil: Peři

Titulek: pochvala

Pochvalu zaslouží celý tým, když se za stavu 2:0 nikdo nepoložil, zadrabalo se a výsledek se otočil...jinak škoda posledního golu, se 3 body by se domů jelo líp, ale i tak bod bereme:-)

—————

Datum: 01.06.2009

Vložil: Jarda

Titulek: Re: pochvala

pochvala peřimu a všem kromě Deža Džobáka...skazil mi trošku náladu

—————

Datum: 01.06.2009

Vložil: Renda

Titulek: omluva

Peříčko máš pravdu,pochvalu zaslouží celý kolektiv,promiň,už Tě nebudu chválit.Ale když budeš takhle makat pokaždé,jenom dobře pro Tebe i pro Hrachovec.

—————

Datum: 01.06.2009

Vložil: Peři

Titulek: klíííííd

Rendo, já si nestěžuju, tak se neomlouvej, taková pochvala vždycky potěší a příští zápas jedu na stejné vlně:-D

—————