Bez vstřeleného gólu to nejde

06.04.2010 19:58

Hrachovec nezopakoval dobrý výkon z Byniny a po mdlém výkonu odjížděl z Ústí s prázdnou. Sestava si vyžádala nucené změny a tak si po Martinu Vykydalovi odbyl premiéru v hrachoveckém dresu i Luboš Vašát. Byl to typický remízový zápas s minimem vyložených šancí.

Terén byl značně hrbolatý, do toho nepříjemný vítr a tak se hrála spíše nakopávaná. Ve 30. minutě poslal Koša malou domů, tu ale vystihl domácí útočník a přehodil bezmocného Brzdu v bráně – 1:0. Od této chvíle Hrachovec soupeře zatlačil, zahrával několik rohů, vše ale bez výrazné šance. Po gólu volala tečovaná střela z kopačky Pírka, ale domácí gólman skvěle konečky prstů vytěsnil nad bránu. V závěru první půle mohl srovnat Petr Cahlík, leč ústeckého strážce brány neprostřelil. Ve druhé půli bylo béčko lepším týmem, očekávaný tlak ale nepřišel a gólovou šancí byla pouze hlavička Pírka a další možnosti zahodil Petr Cahlík. Soupeř mohl navíc pečetit výhru po hrubici naší obrany, počínal si ale stejně nedůrazně, jako náš útok.

Ztráta bodů mrzí, je ale jasné, že na vedoucí tým tabulky se chce každý vytáhnout. Není třeba dělat ukvapené závěry, je třeba zvednout hlavu a jít zápas od zápasu. Trenér svému týmu věří a příští týden ve Valašské Senici to bude zase úplně jiný zápas.

Ústí u Vsetína : SK Hrachovec B – 1:0

Sestava:

Brázdil Tomáš, Košárek Miroslav, Volek Stanislav, Vašát Luboš, Vašát Miroslav, Fabian Martin, Melichařík Petr, Konvičný Zbyněk, Skalka Jan, Janošek René, Cahlík Petr, Matůš Radek, Vaigl Jaromír, Vykydal Martin

 

Tomáš Brázdil - opora hrachoveckého béčka

 

(ReJ, PeM)

—————

Zpět