Charleyova teta 2010

15.03.2010 14:33

 

 

Poslední ze čtyř plánovaných vystoupení sehrál Ochotnický divadelní soubor Hrachovec na své domovské scéně.

Komedie Thomase Brandona je o dvou oxfordských studentech Charlyem a Jackovi, kteří chtějí pozvat své dívky na milostnou schůzku. Vzhledem k dobovým společenským zvyklostem ji plánují jako setkání s Charleyovou tetou. A protože má teta zpoždění, její role se v převleku ujme další ze studentů Lord Babberley a tím je postaráno o celou řadu vtipných situací a zápletek.

Všichni aktéři včetně pomocníků, bez kterých by provedení nebylo možné, si zaslouží velkou pochvalu. Nadšení diváci to také ocenili dlouhotrvajícím potleskem a velmi pozitivním hodnocením. Nelze také nevzpomenout kvalitního režijního vedení paní Dagmar Kladošové, která má na úspěchu svůj nemalý podíl.

Mezi diváky zasedla na čestném místě také paní Jana Konvičná, dlouholetá a dnes již bývalá režisérka divadelního souboru. A jsem přesvědčen, že jak ona, tak všichni ostatní návštěvníci představení odcházeli ve velmi spokojené náladě a pozitivními pocity. Je jen škoda, že si na další představení Ochotnického divadelního souboru Hrachovec budeme muset počkat zase několik dalších měsíců.

 

(PeM)

—————

Zpět