Chladivý víkend přinesl velmi slabý fotbal.

14.05.2012 22:57

SK Hrachovec – SK Lidečko 1-1

Náš A tým nastoupil proti Lidečku, které trápí taktéž velká marodka, velmi zostra
Již v 5 minutě odcentroval krásně do vápna Melichařík ,kde na jeho centr nedosáhl D.Varga a ani jeden z obránců soupeře. Na mladého Miškaříka tak zůstala jednoduchá věc a to uklidit míč z 5 metrů do prázdné branky, ale na místo toho málem protrhl síť zábran.O dvě minuty později se prokličkoval k centru Matůš a posadil Melichaříkovi rovněž tutovku na hlavu , ale zakončení bylo taktéž žalostné. V 10 min ukázal L.Vrána z trestného kopu, těsně před šestnáctkou, naším divákům a hlavně p.Ondrušákovi , proč místo topolů za brankami máme dnes vysoké zábrany.Poté se hosté osmělili a hlavně mladší z bratrů Čížů nebezpečně dvakrát postupoval na branku, kde na poslední chvíli  zasáhli naši obránci  společně s gólmanem . Na opačné straně pronikl do pokutového území Varga D., ale jeho zakončení bylo přímo do brankaře hostů. Stejný hráč se těsně před půlí odhodlal k dalšímu průniku, ale po zaváhaní se dostal již pak jen k centru ze strany, které si hostující hráči srazili do branky, kde mladý náhradní gólman zachytil míč až na brankové čáře.
Po změně stran se dostal  po centrech dvakrát k zakončení L. Vrána , ale hra domácích mu nepřidala moc na psychice a tak z jasných šancí, které vždy proměňoval, byly jen pokusy o vstřelení branky.
V 55. minutě se zranil Adamík  a po přeskupení  obranných řad se začali hosté více tlačit do útoku, kde dvakrát musel zasahovat na brankové čáře  bezchybný Ondřej Navrátil. Lidečko bylo oceněno svým zvýšeným úsilím až v samotném závěru, kde si došel zkušeně pro  pokutový kop Číž A. a jeho starší bratr vzápětí penaltu proměnil.0-1
Během 2 minut bylo srovnáno a to když si L.Vrána došel pro míč k záložníkům na střed hřiště a předvedl jim, jak lehce lze obejít protihráče a střelou z 20 m po zemi  k tyči, nedal brankaři hostů šanci.1-1
Do konce utkání zbývaly ještě 2 minuty a nejprve hosté zahrozili a to když hráč č.10 těsně minul naši branku z rychlého brejku .V zápětí M. Cahlik mohl rozhodnout na opačné straně , ale jeho střela z prostoru penalty jen našla náruč hostujícího gólmana.
 

—————

Zpět