Dali jsme dva góly, přesto jsme prohráli

18.10.2010 21:47


Hosté do zápasu vstoupili lépe. Huslenky se celou první polovinu zápasu bránily a nevypracovaly si žádnou výraznou šanci. Hrachovec zahrozil dvakrát. Jednu šanci proměnil Martin Vykydal (0:1), druhou spálil Tomáš Janošek.

Do druhé poloviny zápasu vstoupili lépe opět hosté. V 60. minutě ale Hrachovci začal docházet dech a tak taktovku převzaly Huslenky. Zatlačily soupeře na vlastní polovinu a snažily se vyrovnat. To se jim brzy povedlo, když po standardní situaci vyrovnal hlavou na 1:1 Šimčík.  Tento gól přivál domácím vítr do plachet a začal jejich boj o obrat celého zápasu. Obrana hostů včetně výborného gólmana Brázdila likvidovala spoustu šancí domácích. Když už to v 85. minutě vypadalo, že se domácím nepodaří zápas otočit, přišel nepochopitelný zkrat stopera Vašáta a brankaře Brázdila. Po vzájemném nedorozumění uklidil Vašát hlavou míč do vlastní brány a bylo to 2:1.

Huslenky : SK Hrachovec "B" – 2:1

Sestava:

Tomáš Brázdil, Lubomír Vašát, Stanislav Volek, Michal Hruška, Jaromír Vaigl, Petr Melichařík, Radek Matuš, Jan Skalka, Tomáš Janošek, Martin Vykydal,  Milan Palička a Tomáš Koliba

 

Hodnocení trenéra:

 

Martin Vykydal

Makal a bojoval tak, jak jsme u něho zvyklí. Má ale špatný výběr místa, musí více spolupracovat s druhým útočníkem. Dal ale gól a to se cení.

 

Palička Milan

Dnes na pozici útočníka nezklamal. Podržel míč, rozehrál a prodloužil snad všechny hlavy, co na něho šly. Hrál pro ostatní, ale nikdo nehrál pro něho. Ke konci zápasu fyzicky odpadl!

 

Radek Matuš

V prvním poločase hrál a chtěl míč. Šlo vidět, že mu fotbal chybí. V druhém poločase odpadl fyzicky.

 

Petr Melichařík

Byl to snad jediný záložník, který nechal na hřišti všechno. Nikdo toho nenaběhal více. Pomáhal jak vepředu, tak i vzadu. Hrál tvrdě a soupeři nic nedaroval.

 

Jan Skalka

V prvním poločase drabal. Dokonce vystřelil bombu, se kterou měl brankář spoustu práce. Druhá polovina už nebyla tak dobrá. Asi fyzička…

 

Tomáš Janošek

Mohl dát na 0:2. Škoda. Je to už druhý zápas, ve kterém nám mohl pomoct gólem. Chuť se mu nedá odepřít, ale na pochvalu to určitě není.

 

Luboš Vašát

Dnes řídil obranu a hrál dobře. V 85. minutě smazal svůj dobrý výkon vlastním gólem. Nakonec mu za to poděkovali v rozhlase i ogaři z Huslenek.

 

Jarda Vaigl

Neudělal žádnou větší chybu. Svoje si splnil.

 

Michal Hruška

Konečně tam, kde má být. Ke konci se zbytečně snažil hrát a bylo z toho pár zbytečných protiútoků, ale jinak zlepšení.

 

Tomáš Brázdil

Až na to ticho v 85. minutě předváděl krásné zákroky. V hospodě už ho slyšet bylo.

 

Stanislav Volek

Hráči, hodnoťte v diskuzi!

 

Peři nechal na hřišti všechno. Přesto to nestačilo.

 

(S.V., KORY)

—————

Zpět