Derby s Juřinkou tentokrát bez náboje

06.06.2011 21:03

Derby mezi Hrachovcem a Juřinkou mívá obvykle velký náboj, tentokrát tomu tak ale nebylo. Juřinka přijela bez největších opor, které jsou nemocné či pracovně mimo a přesto předvedla vcelku pěkný kombinační fotbal, který ale v první půli končil vždy před pokutovým územím. Naši hráči, vědomi si jedné z posledních  šancí na záchranu, bojovali a snažili se hosty přehrát rychlými brejky. Jeden z nich odvrátil hostující gólman pěkným zákrokem na roh a z něj v závaru před brankou zahrál hostující hráč rukou. Libor Vrána z pokutového kopu vsítil první gól – 1:0. Další šance na obou stranách zachraňovali skvělí brankáři a až ve 44. minutě si na přetažený centr naběhl Radek Vaigl a hlavou zvýšil na 2:0.

Hosté ve druhé půli kombinaci zlepšili, ale paradoxně po vlastní chybě zvýšil David Štěpán, když doklepával do prázdné branky po nahrávce Libora Vrány – 3:0. I nadále Juřinka hrozila po pěkných kombinacích, většinou z pravé strany, ale tentokrát se jí střelecky nedařilo. Za to naši hráči nadále trefovali i to, co by asi v běžných zápasech těžko skončilo v bráně a tak se po hlavičce Libora Vrány (4:0) a voleji Radka Vaigla (5:0) dohrával zápas v poklidu.

Skóre na ukazateli (ten neustále v Hrachovci chybí) se zastavilo na stavu 5:0 a to bylo pro hosty, kteří šli dvakrát sami na našeho gólmana kruté.

SK Hrachovec "A" : TJ Juřinka – 5:0

Sestava:

Štěpán Michal – Brázdil Tomáš, Adamík Radek (70. Konvičný Zbyněk), Sovák Miroslav, Vaigl Martin (51. Jež Marek) – Navrátil Michal, Štěpán David, Škabraha Radovan, Mizera Vojtěch – Vrána Libor, Vaigl Radek

 

 

(RaV, PeM)

—————

Zpět