Desáté vítězství na domácí trávě nám nebylo přáno

21.06.2010 20:28

Vedoucí celek z Hrachovce devětkrát v řadě dokázal zvítězit na vlastním hřišti, desáté vítězství mu ale nebylo přáno. Ambiciózní celek z Leskovce po třech bodech moc prahnul a naši pod dojmem jistého postupu již nepředvádějí své maximum a sezóna se dohrává víceméně z povinosti.

Sestava opět doznala změn, hrálo se bez posil z Áčka. Hosté promarnili dvě slibné šance, ale pro obranu to nebylo dostatečné varování. Třetí pokus už ale hráčům Leskovce vyšel - 0:1. Vyrovnání měl na noze Martin Vykydal, v dobré pozici ale přestřelil. Další možnosti zhatil pomezní hostů, který si mával jako na prvního máje a schytal několik ostřejších nadávek od domácích příznivců. Vyrovnání přišlo těsně před poločasem. Hlavičku Jiřího Vrány brankář vyrazil do svého obránce a od něj se míč došoural za brankovou čáru.

Druhý poločas byl slabší oproti tomu prvnímu a hosté šli opět do vedení po nedůrazu našich obraných řad. Vyrovnat mohl ihned po svém příchodu na trávník Josef Šafář a po něm Mirek Vašát, leč chybělo i potřebné štěstí.

Nový Hrozenkov prohrál, v neděli má Hrachovec příležitost vedoucí postavení v tabulce definitivně potvrdit.

SK Hrachovec B : Leskovec  -  1:2 (1:1)

Branka:

35.´ Vrána Jiří

Sestava:

Vaigl Vladimír – Hruška Michal, Volek Stanislav, Vaigl Jaromír, Janošek Tomáš, Vykydal Martin, Melichařík Petr, Brázdil Tomáš, Skalka Jan, Janošek René, Vrána Jiří, Vašát Miroslav, Šafář Josef

 

...vyrovnat mohl ihned po svém příchodu na trávník Josef Šafář

—————

Zpět