Dětský karneval 2011

17.03.2011 09:42

 

První březnovou neděli proběhl v KD Hrachovec tradiční dětský karneval. Zájem byl obrovský, sál se naplnil do posledního místa a ti co dorazili pozdě, si neměli kam sednout.

Takřka padesát dětských masek mělo o pěknou zábavu postaráno. Více než tříhodinovým programem je skvěle provázela osvědčená dáma paní Eva Lindušková. Moderátorka a bavička to s dětičkami umí, malé prováděla soutěžemi a hrami a ti předpubertální poznali, kde hraničí její telerantnost a sami svým přístupem přispěli k hladkému průběhu. Duší i motorem celé akce byly Pavlínka Vozáková s Marcelkou Ondruchovou. Hlavně jejich zásluhou celá akce neměla chybu. Labužníci a mlsouni si pochutnali na zákuscích, chlebíčcích, jednohubkách a dalších dobrotách. Při tom všem jim do rytmu pouštěl oblíbené šlágry Mirek  Děcký.

Díky sponzorům, rodičům a příznivcům  samozřejmě nechyběla bohatá tombola. Ti co nějakou tu hračku nevyhráli, občas uronili slzičku, ale tak to chodí, všichni vyhrát nemůžou.  Vydatně pomáhali i rodiče, paní Bajzíková, Posadová, pánové Ondruch a Vozák a kolektiv trenéru přípravky a mladších žáků. Nedělní odpoledne bylo příjemné a princezny, čerti, strašidla, víly a prostě všichni se dobře bavili.

Celý výtěžek této akce půjde na letní fotbalové soustředění (tábor) mládežníků SK Hrachovec.

—————

Zpět