Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky! Juřinka tentokrát lepší.

09.08.2009 22:14

S Juřinkou jsme končili minulou sezónu a s Juřinkou jsme začali také tu novou. Vstup do soutěže se nám však vůbec nepovedl.

Po úvodním oťukávání přišla v 9. minutě hrubá chyba. Mičkal malou domů "zazdil" Laďu Vaigla v bráně a ten, místo aby důrazně odkopl míč, situaci nevyřešil správně a hráči hostí skórovali do prázdné brány. Pár minut na to mohlo být veseleji, ale Radek Vaigl namířil svou střelu pouze do břevna a začal tak smolný den našeho týmu. Nedáš, dostaneš. Naše obrana opět zaspala a Juřinka ve 25. minutě zvyšuje na 0:2. K završení všeho Láďa Vaigl ve 37. minutě podceňuje lehký míč a o osudu zápasu je rozhodnuto - 0:3. Naši hráči jsou zralí "na ručník". Do konce poločasu sice ještě mohl snížit Libor Vrána, ale jeho hlavička míří pouze do břevna.

Do druhé půli jsme nastoupili se změnami v sestavě. V kabině zůstává Radek Vaigl a Vojta Mizera a na hřiště nastupuje Adamík s Melichaříkem. Naše převaha však zůstává převážně platonická. Poprvé a naposled se prosazuje důrazný Jan Vaigl 1:3.

V zápase jsme trefili třikrát břevno a střely Michala Cahlíka a Libora Vrány jen těsně minuly cíl. A tak lze říci, že prohra je zcela zasloužená a snad vrátí naše hráče opět na zem. Soupeř nebyl nijak fotbalový, ale jednoduchou hrou nás zaskočil. Možná chybělo i trochu štěstíčka a kdyby... Ale na to se nehraje. Takže první porážku musíme "skousnout" a udělat nějaký bod s naším následujícím soupeřem z Vlachovic.

SK Hrachovec "A" : TJ Juřinka - 1:3

 

Sestava:

Vaigl Vladimír, Mičkal Lubomír, Konvičný Martin, Kundrát Radek, Vaigl Martin, Mizera Vojtěch (Adamík Radek), Jež Marek, Cahlík Michal (Tvarůžek Jiří), Vaigl Radek (Melichařík Petr), Vrána Libor, Vaigl Jan

Rozhodčí:

Malota Vladimír, Růžička Pavel, Perutka Ondřej

 

(DuJ, PeM)

 

Hodnocení trenéra

 

Vaigl Vladimír

dnes neměl svůj den, při první brance ho "zazdil" Luboš, ale přesto mohl najít důraznější řešení, při třetí brance podcenil lehký míč a bylo to 0:3

 

Konvičný Martin

chybu neudělal, dopředu byl dobrý, vzadu jistota, v závěru zápasu ale pokazil několik přihrávek

 

Mičkal Lubomír

první gól jde na jeho vrub, ikdyž se hodně snažil podporovat ofenzivu, první branka hodně ovlivnila zápas

 

Kundrát Radek

několikrát dobře zastavil Štěpána, v poslední půlhodině už se sám přesunul do útoku, zpět se vůbec nevracel a nic také v útoku nevymyslel

 

Vaigl Martin

druhý gól padl z jeho strany, i když to zavánělo ofsajdem, hráč byl neobsazen

 

Vaigl Radek

trefil břevno za stavu 0:1, to mohl být klíč k úspěchu, bojovnost mu nescházela, ale dnes to chtělo i více štěstí


Jež Marek

vzal hodně zodpovědnosti na sebe, míče vyvážel, soupeři mu je těžko odebírali, několikrát jej ale vlastní útočníci nepochopili

 

Cahlík Michal

tentokrát nebyl na hřišti tolik vidět, dostal krásnou přihrávku, ale místo centru volil kličku a pak míč ztratil

 

Mizera Vojtěch

dnes pravá lajna nehořela tak, jak jsme od něj zvyklí

 

Vrána Libor

neprosadil se a v závěru poločasu dostal zbytečně žlutou kartu za kecy, i když byl upozorněn, že sudí Malota na to čeká, nevyšel mu ani jeden trestňák, ale jeho hlavička volala po gólu

 

Vaigl Jan

posadil Liborovi v plné rychlosti gól na hlavu, to bylo jako z fotbalové učebnice, potom svým důrazem snížil na 1:3, to bylo ale vše, od tak kvalitního hráče čekám ještě víc

 

Adamík Radek, Melichařík Petr, Tvarůžek Jiří

dnes nehodnoceni

—————

Zpět