Finále letního poháru si zahraje Hrachovec

12.08.2009 20:14

Borci Hrachovce dnes sehráli kvalitní semifinálové utkání Letního fotbalového poháru s mužstvem Ratiboře.

Domácí šli do vedení po chybě Michala Cahlíka. Ten ale svou chybu posléze napravil a krásnou střelou z dvaceti metrů k tyči vyrovnal - 1:1. Ve 30. minutě byl faulován Michal Cahlík a Martin Vaigl z penalty bezpečně proměnil 1:2.

Začátek druhého poločasu jsme zaspali a zcela volný domácí hráč vyrovnal - 2:2. Utkání gradovalo, hrál se oboustranně aktivní fotbal. V 76. minutě si ale nešťastně srazil míč do vlastní sítě Martin Vaigl - 3:2 pro domácí. Šest minut před koncem Volek krásným lobem uvolnil Radka Vaigla a ten se z otočky trefil přesně k tyči. To byl velmi pěkný fotbalový moment. Stav 3:3 vydržel až do 90. minuty a tak přišly ke slovu penalty. Z naší strany postupně proměnili Vaigl Martin, Jež, Tvarůžek a Konvičný Martin a Laďa Vaigl dvěma skvělými zákroky vychytal domácí borce.

Dnešní utkání bylo velmi dobré úrovně, mužstvo Ratiboře bylo vyrovnaným soupeřem, přesto postup do finále Letního fotbalového poháru oslavuje Hrachovec.

Sokol Ratiboř- SK Hrachovec - 3:4

Sestava:

Vaigl Vladimír, Kundrát Radek, Konvičný Martin, Vaigl Martin, Jež Marek, Matuš Radek, Tvarůžek Jiří, Mizera Vojtěch (Fabian Martin), Cahlík Michal, Vaigl Jan (Volek Stanislav), Vaigl Radek

 

 

—————

Zpět