Fotbalové hodnocení "B" týmu 2010 (2. část)

24.11.2010 20:08

V podzimní části jsme nastříleli 23 branek a dostali 41 branek. To znamená, že jsme měli po Kateřinicích druhý nejméně produktivní útok a po Prlově druhou nejhorší obranu, které to ale tabulkově hodně zhoršil výsledek z Horní Bečvy, jinak by byla obrana někde uprostřed.

 

Soupiska střelců

  1. Petr Cahlík - 9 branek (sedmý nejlepší střelec okresního přeboru)
  2. Vojta Mizera - 4 branky
  3. René Janošek, Radek Matuš a Jaromír Vaigl - 2 branky
  4. Marek Jež, Zbyněk Konvičný, Jan Skalka a Martin Vykydal - 1 branka

 

Hodnocení hráčů:

 

Vladimír Vaigl

Kromě zápasu s Halenkovem, kde udělal chybu, odchytal výbornou sezónu. Pomáhal i v áčku, i když jeho přání bylo hrát hlavně za béčko. Chce si to v bráně prostě už jen užívat.

 

Tomáš Brázdil

První zápasy se hledal, protože dlouho nehrál. Když se konečně herně chytil, musel zase do brány, kde kromě zápasu s Francovou Lhotou a Huslenkama odvedl výbornou práci. Své skvělé výkony hvězdně završil v Kateřinicích.

 

Luboš Vašát

Hráč, který na posledním fleku nikdy nic nevypustil. Vždy dal do zápasu všechno. Mezi jeho špatné chvilky patřil zápas proti Prostřední Bečvě a Huslenkám. Jinak byl vždy oporou celého mužstva.

 

Milan Palička

Hostující hráč, který pomáhal i v áčku. V béčku se stal velmi platným hráčem. Když si ho trenér večer před zápasem ohlídal, tak to šlo na hřišti vidět. Tvrdý obránce, který je navíc technicky dobře založený. S vypitým mozkem mu to však jde špatně. V Huslenkách hrál v útoku a hrál dobře. Musí ale hrávat v obraně, protože nemá fyzičku, což je pro Hrachovec škoda.

 

Tomáš Janošek

Na začátku sezóny překvapil dobrými výkony. Byl dokonce povolán do áčka. Bohužel mu forma nevydržela až do konce podzimu. Od zápasu s Lhotkou, kde nedal penaltu, to s ním šlo z kopce.

 

Jan Skalka

Celým podzimem tak nějak proplul. Měl dobré zápasy jako třeba v Prlově nebo poslední zápas v Kateřinicích. Měl ale i zápasy, kdy na hřišti nebyl vidět. Celkově mě ale mile překvapil.

 

Jarda Vaigl

Začínal na pravé záloze, kde se mu ze začátku dařilo. Dal dva góly, na další nahrál a byl v áčku. Od půlky podzimu už přestal trénovat a zálohu tak neudýchal. V Prlově hrál krajního obránce a na této pozici zůstal. Beka hraje dobře. Něco naběhá a bude tahat míče až do šestnáctky. Dodržel slib a hraje zase fotbal.

 

Petr Melichařík

Případ těžkého kalibru. Na začátku hrál útočníka, potom ofenzivní střed zálohy a skončil jako defenzivní střední záložník. Je to hráč, který může hrát asi cokoli a to i v jiné soutěži. Musel by ale se sebou něco začít dělat. Na jeho kvality podával celý podzim pouze průměrné výkony. V okresním přeboru ale patřil k tomu lepšímu u nás.

 

Petr Cahlík - nejlepší střelec béčka

 

(S.V., KORY)

—————

Zpět