Fotbalové hodnocení "B" týmu 2010 (3. část)

02.12.2010 20:11

Michal Hruška

Začátek podzimu měl výbornou formu a stejně tak hrál. V zápase s Prostřední Bečvou a Lhotkou nad Bečvou se mu ale nedařilo. Předváděl nepochopitelné výlety na soupeřovu polovinu a zapomínal bránit. Pochopil, že to takhle nejde a srovnal si to v hlavě. V dalších zápasech už to bylo mnohem lepší.

 

René Janošek

Oznámil konec kariéry a první zápasy nehrál. Nevydržel se na fotbal jenom dívat a šel alespoň na střídačku. Dostal šanci a hned jí využil. Ze základní sestavy se už nenechal vytlačit. Herně se nedá nic vytknout, jeho přihrávka a držení míče patří k tomu nejlepšímu u nás. Střelecky už je to o něco horší, dal za podzim pouze dva góly. Dokázal ale vytvořit spoustu šanci svým spoluhráčům a díky těmto šancím dávali góly jiní. Kapitánskou pásku si vždy zasloužil.

 

Radek Matuš

Sobotní posezení před zápasem je pro něho důležitější než nedělní zápas samotný. Když sedí na střídačce tak je uražený, když hraje a vidí sudího, tak má krev v očích. I přesto v zápasech, ve kterých nastoupil, patřil k těm lepším. Svoje kvality potvrdil doma s Halenkovem, když vystřílel dvěma zásahy spoluhráčům cenný bod.

 

Petr Cahlík

Střelec devíti branek, sedmý nejlepší střelec okresního přeboru. Od začátku podzimu neponechal nic náhodě a bojoval o udržení béčka v soutěži. Ukázal, že je pro Hrachovec nepostradatelný a to právě v zakončení. Několikrát namísto střely zvolil raději přihrávku jinému hráči, na což jsme zrovna u něho nebyli v minulosti zvyklí. Hrál více pro tým. Ke konci podzimu došly Petrovi síly a podával už pouze průměrné výkony.

 

Martin Vykydal

Hráč, který si nejvíce ze všech odseděl na střídačce a nikdy se neurazil. Když hrál, tak bojoval jako lev. Jeho herní kvality nejsou nijak oslnivé, ale spolehlivostí a bojovností může jít všem hráčům příkladem. V Huslenkách dal svojí bojovností branku.

 

Tomáš Koliba

Zdechlý chlap, který o fotbale pouze mluví. Když nás ale bylo málo, neodmítl a přišel alespoň na střídačku.

 

Martin Fabián

Práce a robka má přednost. Když hrál, tak to bylo špatné. Vypadl z rytmu. Slíbil ale, že se to v zimě změní, tak uvidíme.

 

Jiří Tvarůžek

Hrál jeden zápas v Hošťálkové a to výborně. Škoda, že nepomáhal častěji.

 

Radek Kundrát

Hrál jeden zápas proti? …a ten se mu vůbec nepovedl. Potom už nepřišel.

 

Martin Vaigl

V každé zápase byl velmi platným hráčem. Jel dokonce i do Prlova, kde se nikomu z áčka nechtělo. Když jsme prohrávali s Halenkovem, tak byl největším tahounem a povzbuzoval ostatní spoluhráče, aby zápas otočili. To se naneštěstí nepodařilo.

 

Marek Jež

Prožíval fotbalovou krizi v áčku a s tou přicházel i do našich zápasů. Pro nás byl ale velmi platný hráčem. Když jsme potřebovali, vždy přišel.

 

Zbyněk Konvičný

Velký poctivec. Když mohl, pomohl. Hrál vždy naplno, i když měl skoro pokaždé už jeden zápas v nohách. Prostě ví, kde jsou jeho kořeny a kde se naučil fotbal hrát.

 

Radek Vaigl

Béčku pomáhal, jak to šlo. Když už nemohl hrát, tak šel alespoň mávat, ale na to jsme u něho zvyklí. V Kateřinicích střídal v 65. minutě a neřekl ani slovo a ještě povzbuzoval. Jeho nahrávku na gól Peřímu mám ještě teď před očima – nádhera!

 

Vojta Mizera

Když hrálo áčko, byl v Čechách, ale naštěstí béčko hraje v neděli a to už byl doma. Střelec čtyř branek a pro mě největší posila z áčka. Jeho rychlostí a nasazením dokázal vždy rozhýbat celý manšaft. Vnášel do naší hry přímočarost a rychlejší tah na branku. Měl i špatné chvilky, těch ale naštěstí moc nebylo.

Na závěr bych chtěl všem hráčům poděkovat za bojovnost a nasazení v podzimní části okresního přeboru roku 2010, protože to bylo podle mého názoru tím hlavním důvodem zisku cenných patnácti bodů. Dále bych chtěl poděkovat všem za trpělivost s mou osobou, protože jak řekl v šatně Kateřinic Petr Cahlík a Jan Skalka: „My nikdy nevíme, jak to zrovna dnes postavíš, protože to stavíš podle toho, jak se ráno probudíš“. Díky!

A ještě nesmím opomenout poděkovat i Dušanovi Janoškovi za to, že mně bez výjimky vždy uvolnil hráče z áčka, kterého jsem zrovna potřeboval a snažil se mi vždy pomáhat a vyjít vstříc.

Tak si odpočiňte a snad znovu na jaře…!!!

 

Vojta vnášel do naší hry přímočarost a rychlejší tah na branku...

—————

Zpět