Generálka na půl plynu

21.03.2010 20:40

Generálku na mistrovský zápas s Juřinkou, které se bude hrát již tuto sobotu 27.3.2010 na umělé trávě ve Valašském Meziříčí jsme odehráli jen na půl plynu. Utkání se hrálo spíš ve středu hřiště a přes to naše záloha nedokázala přehrát záložní řadu soupeře. Co se týká naší obranné čtyřky, ta byla katastrofální a v první půli vyrobila několik hrubých chyb a spolupráce s brankářem Zimkem vůbec nešlapala. A hosté šli do vedení právě po jedné z hrubek naší obrany. Na druhé straně vynikl hostující gólman, když vytěsnil dělovku Vrány z trestného kopu. Vyrovnání zařídil, kdo jiný, než Michal Cahlík. Ten se pohotově zorientoval v pokutovém území a skóroval 1:1. Pár minut na to byl v šestnáctce faulován Hadašem, píšťalka sudího ale zůstala němá.

Ve druhé půli nebylo odehráno ani 30 vteřin a obrana znovu zklamala. Konvičný se zapomněl někde vepředu, Mičkal s Adamíkem ještě spali, Hruška už byl v šatně a k tomu Zimek vyběhl deset metrů za šestnáctku a hosté pohodlně skórovali – 1:2. Potom se ale naše hra zlepšila. Nejdříve minul z deseti metrů Adamík a aby toho nebylo málo, tak Petr Cahlík z osmi metrů minul prázdnou bránu. Pak dobře vystřelil Zbyněk Konvičný, ale bylo to těsně nad. Dvacet minut před koncem jsme měli jasnou převahu, ale gólově se nakonec prosadil v 78. minutě Staňa Volek. V šestnáctce se uvolnil a přesnou střelou k tyči skóroval. V 90. minutě ještě hosté dvakrát vykopávali z brány a v posledních vteřinách zápasu mohl definitivně rozhodnout Staňa Volek, když jen těsně minul Vránův centr.

A tak byl Staňa jediný hráč, který opravdu bojoval a dřel a ostatní nehráli ani na 60 procent a s jejich výkonem bychom s Juřinkou určitě neuspěli.

SK Hrachovec : TJ Zašová – 2:2

Sestava:

Zimek Marian, Konvičný Martin, Mičkal Lubomír (60´ Volek Stanislav),  Adamík Radek, Hruška Michal (46´ Konvičný Zbyněk, Jež Marek, Cahlík Michal, Vaigl Martin, Vrána Libor, Cahlík Petr (46´ Matůš Radek)

 

(DuJ, foto Vladimír Štěpán)

—————

Zpět