Gól jsme v prvním jarním kole v Hrachovci neviděli.

23.04.2013 21:04

SK Hrachovec – TJ Sokol Val. Polanka  0-0

 

První větší šanci si v šestnácté minutě vypracovala nová posila Hrachovce Michal Orság. Bohužel zakončení bylo nepřesné a míč letěl 50 cm nad bránu hostů.

V 28. min zahrozili hosté, ale hlavička Filgase, z malého vápna směřovala do středu branky, kterou bez problému chytil bezchybný J. Kocanda.

10 minut před koncem prvního poločasu byl v největší šanci zápasu E. Nečas, který ale podcenil zakončení a gólman hostů konečky prstů vytěsnil lehký lob na roh.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté z Polanky a pěknou kombinaci překazil výborným zákrokem domácí brankař. V 64. minutě otestoval z dobrých  25 metrů pozornost ochránce hostující svatyně J. Kolínka, domácí špilmachr E.Nečas . Střela jen těsně minula levou tyč brány . O pět minut později se postavil k trestnému kopu L. Vrána, který minul branku snad jen o centimetry. Poslední šanci V. Polanky zlikvidoval  opět  J. Kocanda a tak mohl 5 minut před koncem rozhodnout M.Vaigl, který po krásném centru E. Nečase netrefil branku.

Zápas třetího celku s pátým dopadl stejně jako loni smírně a tak první jarní bod, bez některých zraněných hráčů domácích, bral i trenér Dušan.Janošek.

 

 

—————

Zpět