Hrachovec přivezl z Kateřinic důležitý bod

09.11.2010 20:04


V Kateřinicích se hrál hezký fotbalový zápas, vítěze ale neměl. Ve většině případů hráče obou týmů zradila buď koncovka, nebo je vychytali brankáři.

V první polovině zápasu měl Hrachovec více ze hry, ale domácí byli v rychlých protiútocích také velmi nebezpeční. Hosté se blýskli několika hezkými kombinacemi, které se jim podařilo dotáhnout až do pokutového území, ale všechny střely nebo hlavičky vyšly naprázdno. Tu největší šanci měl René Janošek. Podařilo se mu však jen orazítkovat břevno soupeřovy brány. Koncovka domácích vypadala podobně a tak se fanoušek nedočkal branky ani na jedné straně hřiště.

Do druhé poloviny zápasu vstoupily obě mužstva stejně usilovně a tak se hrál rychlý fotbal na obou stranách. Hra se přelévala z jedné poloviny hřiště na druhou a pro oko diváka to byla radost pohledět. V počtu šancí na tom byli domácí lépe, ale nikdo by se nedivil, kdyby zápas skončil vítězstvím hostů, protože jejich příležitosti nebyly také zanedbatelné. Tu největší měl na noze Petr Melichařík, kdy po krásném centru Radka Vaigla na hranici malého vápna, napálil míč pouze do gólmana. Asi největší hvězdou zápasu byl brankář hostů Tomáš Brázdil, který zlikvidoval hráčům Kateřinic tolik tutovek, že se začíná mluvit o tom, že nahradí v Kačicích hostujícího Zimka.

Kateřinice "B" : SK Hrachovec "B" 0:0

Sestava:

Tomáš Brázdil, Milan Palička, Stanislav Volek, Michal Hruška, Jaromír Vaigl, Petr Melichařík, Marek Jež, Jan Skalka, Zbyněk Konvičný, René Janošek (89.‘ Martin Vykydal , Petr Cahlík (65.‘ Radek Vaigl)

 

V sobotu 13.11. v 17:00 hodin se koná v baru u Ládi závěrečná bečka.

 

Hodnocení trenéra:

 

René Janošek

Hrál dobře, tak jak jsme u něho zvyklí. Nikdo ho neobral o míč, jen ten gól chyběl.

 

Petr Cahlík

Dnes musím říct, že to nebyla úplně jeho parketa. Hrál se fotbal do nohy a to mu moc nevyhovovalo. Do koncovky se také moc nedostal. Snaha se mu ale nedá upřít.

 

Radek Vaigl

Střídal a hru oživil. Unavené obraně dělala jeho rychlost problémy. Proti byl ale domácí pomezní, který zvedal všechno. Málem to po jeho výstavním centru z  82. minuty vyšlo.

 

Marek Jež

Vypadá to, že se mu vrátil klid. Hrál jako za starých časů. Pěkně se na to dívalo. Tak moc ho to s míčem bavilo, že zapomínal spoluhráčům nahrávat, což by neměl. To musí vylepšit.

 

Petr Melichařík

Makal. Běhal tam a zpátky, rozehrával míče, když bylo potřeba, bránil. První poločas dobře, ke konci chtěl rozhodnout zápas a šel do zakončení, které mu nevyšlo. Mohl být sice slavný, já bych byl však raději, kdyby se tak navytahoval. Byli jsme v závěru pod velkým tlakem a obrana potřebovala, aby hrál hlavně defenzivně.

 

Zbyněk Konvičný

Sobotní zápas v nohách a ještě tolik energie. Klobouk dolů! Nic nevypustil. Nelze, než ho pochválit.

 

Jan Skalka

Do 70. minuty hrál dobře. Běhal po lajně a bojoval. Pak mu začal docházet dech. Zkoušel patičky a bylo jasné, že už nemůže. Chtěl střídat. Sáhl si na dno, ale vydržel.

 

Milan Palička, Stanislav Volek, Michal Hruška, Jarda Vaigl

Co říct k obraně, která udrží čisté konto? Nelze než pochválit! Neříkám, že to bylo ukázkové, chyby byly, svoje si ale tato čtveřice splnila.

 

Tomáš Brázdil

Hvězda víkendu. Za áčko i béčko předvedl výkon hodný obdivu. Obrana a ostatní hráči vděčí pouze jemu za čisté konto v tomto zápase. Měsíčníku, díky!

 

Martin Vykydal

Nehodnocen (odehrál pouze pár minut)

 

Hvězda víkendu - Tomáš Brázdil

 

(S.V., PeM)

—————

Zpět