Hrachovecké béčko se probouzí ze zimního spánku

19.04.2011 21:32


Hrachovec zavítal do vzdálené Valašské Senice. V první polovině utkání se hrála velmi vyrovnaná partie. Na obou stranách bylo vidět velké nasazení. Ve 20. minutě zápasu se dožadoval útočník Valašské Senice pokutového kopu, rozhodčí jeho pádu ve velkém vápně neuvěřil a nařídil pouze odkop od brány.  Valašská Senice byla v útoku nebezpečnější. Na obranu Hrachovce nemohla najít recept, a proto se šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhé poloviny zápasu nastoupila Valašská Senice s jedním hráčem na víc. Byl jim silně opilý rozhodčí, který druhou půli pískal ve prospěch domácích. Jak se dá během poločasu získat 2 promile v krvi, ví jen on sám. V 65. minutě odpískal vymyšlený pokutový kop proti Hrachovci. Ten se ale Valašské Senici nepodařilo proměnit. Brankář Brázdil vyrazil míč před sebe a následná dorážka mířila pouze nad Brázdilovu bránu. V 75. minutě šla Valašská Senice do vedení. Při vymyšlené standardní situaci se tečovaný míč dostal šťastně k  hráči Valašské Senice a ten mířil přesně 1:0. V 85. minutě po rychlém brejku zvýšili domácí svůj náskok na konečných 2:0.

AJAX Valašská Senice : SK Hrachovec "B" - 2:0

Sestava:

Tomáš Brázdil, Luboš Vašát, Milan Palička, Michal Hruška, Jaromír Vaigl, Jan Skalka, Luboš Mičkal (Radek Matuš), Petr Melichařík, Tomáš Janošek, René Janošek, Martin Vykydal

 

Hodnocení

 

Konečně všichni makali. Pochvala.

Záloha:

Výborně hrál Honza. Byl nejlepším hráčem na hřišti. Peří, Luboš Mičkal a Matty - dobrá práce. Komár musí ještě zabrat, ale oproti předchozím zápasům to bylo o mnoho, o mnoho lepší. Musí si více věřit.

Obrana:

Jarda Vaigl nejslabší článek obrany a to celkem výrazně. Ostatní obránci hráli dobře, včetně našeho Avatara. Palica hrál v obraně dobře, ale v záloze ani náhodou. Jeden sprint přes hřiště a bylo po něm.

Útok:

Martin makal, ale fotbalově nic neukázal. Renda hrál dobře, ale tokový bijec už není, aby to vepředu utáhl sám.

Brankář:

Pochvala.

 

 

(StV, PeM)

—————

Zpět