Hrachovecký dorost nastoupil se zámořskou posilou

13.04.2010 22:32

První dvacetiminutovka se odehrála v režii domácích a ti také měli více šancí, které zaváněly gólem. Naše mužstvo se ale pomalu dostávalo do hry, začalo vystrkovat fotbalové růžky, koncovka ale selhávala. Z první jarní branky jsme se radovali ve 35. minutě po umístěné střele po zemi k pravé tyči - 0:1. Vstřelená branka nás dostala ještě více do hry a soupeř se dostával pouze před naši šestnáctku, kde také většina akcí končila. Bohužel těsně před koncem první půlky naše obrana nedoběhla střelu z přímého kopu a nikým neatakovaný hráč Krhové jednoduše srovnal – 1:1.

Začátek druhé půle jsme opět zaspali a soupeř šel do vedení – 2:1. Obdržená branka nás nakopla, kluci začali běhat a bojovat. Zrychlili jsme přechod z obranné do útočné fáze a v 60. minutě jsme srovnali výsledek – 2:2. Naši hráči ještě přidali na obrátkách a bojovali o tři body. Střely Aleše Volka a brejky našich útočníků k vstřelení branky nevedly. Takže nedáš, dostaneš. Nakopnutý míč za naši obranu doběhl jeden z útočníků a ten již neměl moc práce dostat balón do sítě – 3:2. V závěru jsme vše vsadili na jednu kartu a branku jsme již nevstřelili.

Náš herní projev byl lepší a fotbalovější, než ten z podzimní části. Doufám, že se poučíme z chyb a na další zápas půjdeme s hlavou vzhůru. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží bratři Kabeláčové, dobře chytal Tomáš Knebl alias Skála a za zmínku stojí také výkon zámořské posily Petra Baroně. Velmi mile jsem byl překvapen počtem hráčů, kteří na zápas přišli a chtěli hrát. Byl bych rád, kdybychom se v takovém počtu scházeli na další zápasy, které nás čekají a tímto bych chtěl poděkovat i těm, kteří přišli a tentokrát se na trávník nedostali. Kluci díky.

Krhová : SK Hrachovec - 3:2

 

 

(FABI)

 

—————

Zpět