I když jsme opět penaltu nedali ,tři body jsme si odvezli.

02.04.2012 11:31

I když jsme opět penaltu nedali, tři body jsme si odvezli.


FC Lhota u Vsetína - SK Hrachovec  1-2 /1-2/


Začátek utkání se nesl v lehkém oťukávaní  až do doby , kdy si  naši kluci (nově v rozestavení  4 -5-1) všimli  ,že domácí  neoplývají  nikterak výrazně  fotbalovostí a začali se více tlačit do zakončení.Výsledkem byl čistě vybojovaný míč na půli domácích a přesný pas Radka Vaigla za obranu na Libora Vránu a ten se z šestnáctky nemýlil. 0 -1.
Podobná akce se opakovala o 5 minut později jen s rozdílem , že střelu do šibenice domácí  gólman vytáhl na břevno.
Chvíli na to se ukázal pomezní Světlík ,který pustil cca 2 metrový ofsajd a domácí z brejku vyrovnali na 1 - 1 . Levá strana Hrachovce byla dnes ale při chuti a po další narážečce Skalky a Vaigla R. šanci hostů zastavili jen za cenu  pokutového kopu ,který však skončil vysoko,vysoko  v síti zábran / autor L.Vrána/. V 30 minutě poslal nádhernou ulici Varga D.  na kterou  si zaběhl za obranu Lhoty Vaigl R. a domácí jej stačili faulovat až  těsně před pokutovým územím.Trestný  kop Vrány orazítkoval tyč a  na dorážku již naši borci nedosáhli. Těsně před poločasem se řítil po nečekané nahrávce L.Vrány ještě sám na domácí branku Varga David ,ale domácí mu míč ukopli na roh . Následně z rohu ze skrumáže přiťukl míč hlavou Vargovi,  Vaig R . a na podruhé se David již nemýlil.1 - 2.
Druhý poločas se již nesl v postupném dobývání Hrachovecké branky ,ale ba naopak  z brejků měli více šancí naši hráči. Střelu R. Vaigla vytěsnil na roh bravurním zákrokem domácí gólman a samostatné  úniky Miškaříka a Vargy nebyly zakončeny dle jejich představ. Závěrem se mírný tlak domácích navýšil ( po odchodu Adamíka – zranění /kolaps/ cca 14 min před koncem)  a tak proti 10 (nebylo již náhradníků) se fotbal  vytratil a šlo již spíše o nakopávání domácích se kterými si tak jak povětšinou zápasu bravurně věděl rady nový muž mezi tyčemi v Hrachovci, Ondřej Navrátil. Ke konci se mohla ještě kopat  jedna penalta , kdy Libora Vránu (až na kop penalty ) nejlepšího hráče zápasu, jasně zkosil domácí obránce  v šestnáctce. Podobně se ale  mohlo pískat i na opačné straně / kde tomu  domácí kapitán ale  hodně přidal /a tak píšťalka hlavního sudí  byla  při obou soubojích němá.
Závěrem : Hrachovečtí  byli během  utkání nebezpečnější  a lépe kombinující celek a kdyby své vedení navýšili již dříve ,nemuselo dojít k takovému dramatu ke konci utkání.
Sestava: Navrátil , Skalka ,Vaigl M. ,Adamík , Tvarůžek J./74.Cahlik P. /, Vaigl R, Varga D., Jež , Melichařík, Mizera/25.Miškařík/Vrána L.

VRa
 

—————

Zpět