Inteligentní obecenstvo? V Choryni ho určitě nenajdete!

18.10.2011 19:19


V sobotu zajížděl náš A tým do nedaleké Choryně .Zde jsme byli svědci nechutného a ubohého výkonu místních podnapilých ,nesoudných a urážlivých diváku včetně pořadatelské služby.Náš tým začal na širokém hřišti přehrávat tým Choryně již od prvních minut a postupné branky L.Vrány a R.Adamíka ,které byly v rozmezí 2 minut ,otupěly nadšení domacích.Když přidal Hrachovec třetí  branku - hlavou (autor S.Mihajlov) vypadalo to s místními borci na ručník.Domácí chtěli alespoň do poločasu korigovat a když sudí Nohavica neodpískal jasnou  penaltu na našeho borce,udeřilo na opačné straně.Do šaten se šlo za stavu 1-3, ale s vědomím ,že nás čeká ještě zajímavý druhý poločas.

Do něj vlítli domácí borci jako smyslu zbavení a výsledkem byly dvě jasné červené karty /a to jich mohlo být klidně i více/. To vyburcovalo místní “Inteligentní“obecenstvo natolik ,že udělali ze zápasu nechutnou frašku .Výhrůžky na stranu rozhodčího a urážky, které si museli vyslechnout naši hráči neměly s fotbalem nic společného.I proto se zápas již jen dohrával z povinnosti.Poslední branku vsítil již jen L.Vrána ( cca 14 min před koncem ),který si položil brankaře a s úhlu ukončil obléhání branky TJ Sokolu Choryně.

Závěrem: Hrachovečtí byli po celý zápas jasně lepším týmem a jen ubohé chování domácích jak na hřišti, tak v hledišti, zkazilo částečně  radost z prvního vítězství na hostujícím hřišti.Sudí Nohavica zápas chvílemi nezvládal ,což mělo za následek že na jedné straně neodpískal penaltu a na straně druhé neuznal asi regulérní  gól domácím . Červených karet mohl rozdat i více ,ale tu největší by si zasloužilo místní obecenstvo.

 

(RaV)
 

 

—————

Zpět